בד אלקנטרה

בד אלקנטרה

בד אלקנטרה הינו נפוץ ומבוקש בקרב מי שרוכש ספות. התחושה והמגע של בד זה נעימים והוא זהה לזמש. זו הסיבה שרבים  בוחרים בד זה עבור ריפוד הסלון שלהם. לבד זה ישנה תכונה נהדרת שהיא דוחה כתמים ולכן בד אלקנטרה, מתאים במיוחד בבתים שיש בהם ילדים קטנים. חומר זה הנקרא בד  אלקנטרה, פותח בשנות ה-70 של המאה הקודמת באמצעות חברה יפנית ובשנת 1972, בד אלקנטרה, פותח יחד עם חברה איטלקית. בד אלקנטרה מורכב מ-68% פוליאסטר ו-32% פוליאריטן. שילוב זה מקנה לבד אלקנטרה לדחות כתמים.  כאשר מעוניינים לתחזק באופן שוטף בד אלקנטרה יש לשאוב את הספות אחת לשבוע, מהפינות והתפרים וניקוי בד אלקנטרה בעזרת מטלית לחה כאשר  יש כתם על שטח הספות. ישנם מגבונים לחים אשר מיועדים לניקוי ספות בד אלקנטרה ולכן, יש להתעניין בחומרי הניקוי שמתאימים למטרת ניקוי סלון בד אלקנטרה.

ניקוי ספות עושים אצל המומחים מ – א.א אלפוני הניקיון, אנחנו פה בשבילכם לכל שאלה!

tel:077-9966722

כאשר מדובר על ריח רע  מהספות עם השנים, יש לפזר אבקת סודה לשתייה או יעיל בחיסול החיידקים, נטרול ריחות ועוד. לאחר שהאבקה תושרה, יש לשאוב את אבקת סודה לשתייה ולאוורר את הספות. על מנת לרכך את הכתמים והלכלוך, ישנם כמה שלבים שיש לבצע לאחר פיזור החומר. אפשר להבריש את הספות ולהסיר את הכתם השומני. לרוב, חברת ניקוי ספות מגיעה עם מכשור משוכלל וחומרי ניקוי מתאימים עבור בד אלקנטרה. מכונה זו מחדירה חומר ניקוי לספות , מברישה את הספות עם מברשות רכות ולאחר מכן תתבצע פעולת היניקה. יש לציין כי  פעולה זו יש לחזור עליה כמה פעמים עד שהמים יהיו נקיים לחלוטין.  אין זה אומר שיש לזניח את הספה ולא לטפל בה כפי שצריך, יש לבצע תחזוקה שוטפת ולהקפיד על תחזוקה קבועה. למשל קבעו לכם יום קבוע בשבוע שבו אתם מקדישים 10 דקות לשאיבה טובה של הספות ויש להקפיד גם לשאוב ביו חריצי הכריות ששם לרוב מתאסף לכלוך כגון: אבק, חול פירורי אוכל ועוד.                                                            

  ניקוי עצמי של כתמים מספות אלקנטרה   

גם ניקוי עצמי של ספות בד אלקנטרה יש לדעת כיצד לבצע. למשל אסור לנקות ספות בד אלקנטרה עם סבון כלים, ג'ל כביסה, אבקת כביסה וכל מיני דטרגנטים אחרים. אי היכולת לבצע שאיבה של חומר הניקוי יגרום לבעיה רצינית כגון שינוי מרקם בד אלקנטרה ונזק שקשה יהיה בכלל לתקן. אם אתם מעוניינים לדעת כיצד ניתן לנקות כתם הנמצא על ספות בד אלקנטרה, מומלץ כי תתקשרו עם חברת ניקוי ספות שמולה אתם מתנהלים, כלומר רגילים להזמין אותה על בסיס קבוע, כאשר היא זו שמנקה עבורכם סלון העשוי בד אלקנטרה. תוכלו לקבל הוראות מפורטות ולנקות את הכתם בצורה הכי נכונה מבלי להזיק לספות. בגלל שמדובר על בד במרקם מיוחד אשר דוחה כתמים, רק חברות מקצועיות שמתמחות עם ניקוי בד אלקנטרה תדענה כיצד מנקים סלון המיוצר מבד אלקנטרה.

יש לשים לב בנוסף, לא לשטוף את הסלון עם מים. הבעיה היא שהמים חודרים לספות בד אלקנטרה וגורמות לטחב ולעובש. למעשה, בד אלקנטרה, הינו בד רגיש במיוחד ויש להיזהר מאוד בניקוי  שלו זו הסיבה שאם קיים צורך של ניקוי סלון העשוי בד אלקנטרה, יש להזמין חברה מקצועית אשר מתמחה בניקוי של סלונים העשויים בד אלקנטרה. עכל מנת לנקות כתמים באופן בטוח מספה של בד אלקנטרה, יש להרתיח קליפות של תפוז  ולאחר שהתמיסה פושרת, יש להרטיב מטלית עם מי הקליפות ולשפשף בעדינות באמצעות מטלית רכב. יש להשתמש עם חומרים טבעיים וביתיים, כאלה שאינם מזיקים לריפוד המיוצר מבד אלקנטרה כמו למשל חומץ לבן ביתי מהול במים ביחס של חצי ,חצי. יש להשאיר את החומר על הכתם במשך 10 דקות ולהסיר את החומר באמצעות מטלית יבשה.

 

ניקוי יעיל של זיעה ושומן גוף מספות אלקנטרה 

למרות שיותר קל לנקות ספות העשויות ריפוד סינטטי, בכל זאת ניקוי סלון העשוי בד אלקנטרה, עשוי להיות מורכב יותר. תמיד  כאשר אתם רוכשי ספות מחנות הרהיטים, יש לברר כיצד מנקים בד אלקנטרה. הכי בטוח לנקות את הכתמים הנקודתיים של סלון בד אלקנטרה. היתרון הבולט של ריפוד בד אלקנטרה שהוא  זול בהרבה מאשר ריפוד עור ולקוחות רבים מעדיפים לרכוש סלון בד אלקנטרה. הגוונים הם רבים ותוכלו לבחור ממבחר הרב, כך שהסלון יתאים לאלמנטים רבים בסלון ביתכם.  התחזוקה שלו היא קלה מד אחד, אך מצד שני כמו כל סלון, ישנם כתמים שונים ולכן, ניתן למשל לערבב לימון קצת מים וחומץ לבן. יש להתיז את התמיסה ולהשרות 30 דקות. יש לנגב את החומר באמצעות מטלית נקייה ולחה. אם חיית המחמד שלכם השתינה על הספה, ריחות של שתן, ניתן יהיה להסיר באמצעות אבקת  סודה לשתייה. יש להשרות את אבקת הסודה על המקום של השתן ולשאוב את האבקה שדרך אגב, אף מחסלת חיידקים. כאשר חברת ניקוי ספות בד אלקנטרה תגיע אל ביתכם, תנקה את הספות, בסוף ההליך הספות אף תעבורנה הליך חיטוי שהוא כה חשוב לכם ולשאר בני המשפחה.

 

מומלץ בעת ניקוי בד אלקנטרה, לאוורר את החלל היטב, אם באמצעות מזגן או אוויר צח החודר לחלל. האופציה הטובה ביתר, היא להזמין חברת ניקוי ספות. יש לקבל חוות דעת טובה לגבי חברת ניקוי ספות, כזאת שמתמחה בניקוי ספות בד אלקנטרה. כאשר אתם רוכשים סלון בד אלקנטרה הדבר החשוב ביותר לעשות הוא  לשאול את המוכר בחנות הרהיטים לגבי תחזוקה נכונה וניקוי ספות בד אלקנטרה. אחת לשנה כאמור, יש להזמין חברת ניקוי ספות בד אלקנטרה, אבל לא לכל כתם שנוצר על ספות בד אלקנטרה יש להזמין חברת ניקוי ספות.  יש לציין, כי עבוד תחזוקה מצדם, יכולה למנוע מקרים רבים שתצטרכו בגללם להזמין שירות ניקוי ספות בד אלקנטרה. חברה המתמחה בשירותי ניקוי ספות בד אלקנטרה, תטפל בספות גם באמצעות מנטרל ריחות. זהו חומר חזק שנשאר  פעיל למשך כמה ימים ויודע להעלים בקטריות.

נשפכו כתמים או נוזלים על סלון האלקנטרה? מה עושים?

בגלל שזהו בד שדוחה כתמים, אם נשפך עליו נוזל, יש לספוג היטב באמצעות מטלית את הנוזלים.תחזוקה מצדכם תהיה קלה אבל עם השנים, קשה להתעלם משומן או זיעה שדבקו בספת בד אלקנטרה. הזמינו חברת ניקוי סלונים כמו א.א.אלופי ניקיון, הקיימת מזה 20 שנה. החברה מספקת שירותים חיוניים בתחום הניקיון כמו: ניקוי שטיחים, ניקוי מזרונים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי בתים, דירות ומשרדים, תיקון ספות, ריפוד ספות ועוד. לחברה אחריות רבה על עבודותיה והיא מציעה פריסה רחבה של אזורי שירות, כאשר אחד מהם יהיה קרוב לאזור מגוריכם. החברה עומדת בזמנים וכן, תוכלו לקבל מנציג החברה שיגיע אל ביתכם הצעת מחיר ולהשוות אותה מול עוד כמה חברות ניקוי ספות בד אלקנטרה. כך תבינו כי החברה מציעה מחירים סבירים לחלוטין.

 

תוכלו לקבל חוות דעת על החברה בפורומים השונים שבהם ישנם גולשים אשר ממליצים על חברת ניקוי ספות בד אלקנטרה. מומלץ להיכנס הן לאתר והן לפורומים שבהם תוכלו למצוא הרבה דעות חיוביות של לוחות מרוצים, אשר מלווים את חברת הניקיון שלנו כבר שנים.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×