ניקוי ווילונות

ניקוי ווילונות  מקצועי – תוצאות נקיות וריחניות

 

אין בית מעוצב באופן מושלם, ללא ווילונות מתאימים. הווילונות הם בסגנונות שונים, אם ווילונות נשפכים, כאלה העשויים בד או ווילונות ונציאניים, רומיים וכדומה. ישראל הינה ארץ שטופת שמש ולכן ניתן לראות מוצרי הצללה שונים כגן תריסים יחד עם ווילונות להצללה מושלמת בשעות הצהריים כאשר השמש קופחת.  מצד שני, ווילונות מושכים אליהם לכלוך ואבק  ולכן יש להקפיד על ניקוי ווילונות בכל תקופה קבועה.ניקוי איכותי ישמור על הווילונות לשנים ויעניק להם מראה מחודש. הניקיון של הווילונות, נעשה בבית הלקוח. לא כל הווילונות, ניתנים לכביסה במכונת הכביסה וישנם ווילונות מורכבים ומסורבלים שקשה לנקות לבד וכאן יש להזמין חברה המתמחה בניקיון ספציפי של הווילונות, כאשר שיטת הניקוי מתאימה לסוג הווילונות. בדים רבים של ווילונות יש לנקות באמצעות ניקוי יבש וכן, באמצעות ניקוי מקצועי של ווילונות ביתכם, יימנע להם נזק כגון קרעים או הרס הבד.

 

חיסכון של זמן יקר ייחסך מכם ופחות מאמץ ועבודה והדבר הכי חשב – תהיו שקטים לגמרי, לגבי  המקצועיות בניקיון של ווילונות ביתכם שלבטח העיצוב, התפירה והעלות שלהם הייתה די גבוהה. למעשה, ישנם ווילונות שההיערכות לניקיונם, הינה מסורבלת ומורכבת ולכן, עדיף כי ניקוי ווילונות יתבצע באמצעות חברה מומחית לניקיון כל סוגי הווילונות, כאשר היא מחזיקה בציוד משוכלל, אנשי צוות מקצועיים וחומרי ניקוי מהטובים והמתאימים ביותר לסוג הבד שממנו  מיוצרים והווילונות בביתכם. יש לנקות את הווילונות באופן מקצועי וזהיר שכן, ניקוי חובבני יהרוס את הווילון לצמיתות. שי לוודא כי החברה שאותה שכרתם למטרת ניקיון הווילונות, תהיה וותיקה ואמינה ושתעניק לכם אחריות על עבודתה.

ניקוי ווילונות מקצועי הינו תהליך פשוט בניגוד לפעם

 

זו גם נקודה שיש לציין, היות ולפני שנים רבות, כל ההיערכות וההליך של ניקוי ווילונות הטכניקות היו די מגבילות וניקויים של הווילונות היה מצריך מאיתנו היערכות שלימה או שליחתם למכבסה לניקוי יבש. אין צורך לפרק את הווילונות מהמקום.יש לוודא כי לא יהיו חוטי חשמל על הרצפות או כל פריט אחר שיפריע בעת הניקוי של הווילונות. השלב הראשון הוא שאיבת ווילונות ואז, יש לעבוד עם מכשור מיוחד. הווילונות מתנקים באמצעות שטיפה עדינה עם כימיקלים עדינים. בנוסף, יתבצע בווילונות הליך הנקרא "נטרול ריחות". לפני כל הפעולות הללו, חברת הניקיון המתמחה בניקוי של כל סוגי הווילונות, תקפיד כי אין כתמים על הווילונות ואם ישנם, היא תסיר אותם תחילה ואז תמשיך בהליך הניקוי.

 

גם מבחינת הזמן, הליך זה של ניקוי ווילונות הינו די פשוט וקצר. גם אם חשבתם שתוכלו לקצר את הליך ניקוי ווילונות הבית שלכם, או לחסוך בכסף, אל תיקחו סיכון  וקראו לחברה וותיקה אשר עוסקת שנים בתחום זה. גם אם אתם מקפידים על ניקיון הבית ושאר הפריטים בו, יש לנקות את הווילונות באמצעות חברה מקצועית, אחת לשנה ורצוי בסוף הקיץ, כאשר אבק ופיח מבחוץ נספגו בווילונות.

 

ניקוי ווילונות תוך שמירה על הפרטיות

 

היתרון של ניקוי ווילונות בבית הלקוח  הוא שאפילו אם מדובר בווילונות המורכבים ביותר, הם נשארים תלויים והמכונות המשוכללות, מנקות את הווילונות וזאת, מבלי לפגוע בפרטיות ג בזמן הניקוי. כל מנגנון מורכב של ווילון, אינו צריך פירוק, כי אם הניקוי נעשה בו במקום וללא מאמץ. ניקיון זה של ווילונות בשיטה החדשה ובאמצעיות מכשור משוכלל, הגיע לישראל מארה"ב ואירופה והפך לשירות הנפוץ שנדרש בבתים רבים. ניקוי זה הינו יסודי ומתאים במיוחד למי שסובל מאלרגיות בדרכי הנשימה כגון רגישות לקרדיט האבק. את הניקיון של הווילונות, מבצעים מהצד הפנימי ומהצד החיצוני. חברות מקצועיות, יודעות כיצד לטפל גם בווילונות ישנים וכיצד לשמור על הצבע המקורי של הווילונות באמצעות שיטות וחומרי ניקוי ייעודיים.

 

על מנת לנקות בתקופה סבירה את ווילונות ביתכם, יש להבחין בווילונות ואם אתם גרים בעיר מרכזית, מן הסתם, יש לקרוא לחברה מקצ7עית אשר מתמחה עם ניקוי ווילונות פעמיים בשנה, היות ובערים המרכזיות, הווילונות נוטים להתלכלך יותר ולבטח ווילון מלוכלך לא יהיה אסתטי ונקי. אז מהיום, תדעו שאין זו חובה לחיות עם ווילונות מלוכלכים ולבטח שאין צורך לסבול מהבחינה הבריאותית בשל אבק או פיח שחודרים לווילון ומשם לדרכי הנשימה שלנו או של בני הבית. קל יותר לנקות וילונות העשויים מבדים סינתטיים מאשר בדי ווילון טבעיים כגון פשתן או כותנה,, היות והכתמים בבד חודרים בסיבי הבד הטבעי ולכן קשה יותר לנקות אותם. זו הסיבה, כי חברה המתמחה עם ניקוי ווילונות, תדע לאבחן את סוג בד הוילון ומשם את חומר הניקוי המתאים.

 

ניקוי יבש לבד וטבעי של וילון

 אי לכך ובהתאם לזאת אנו מנקים גם ניקוי ספות 

בדים סינתטיים של ווילונות קלל לנקות , כאשר ניתן לכבס אותם במכבסה לניקוי ווילונות או בבית הלקוח. כאשר יש לנקות בד טבעי של ווילון, כמו זה העשוי מפשתן או כותנה יש לנקות באמצעות ניקוי יבש, או שיטת ניקוי באמצעות מכשירים משוכללים לניקוי הוילונות בבי הלקוח, כאשר הניקיון נעשה באמצעות קיטור מיוחד עם חומרי ניקוי ייעודיים לבדים טבעיים של הווילונות. יש לשים לב גם לצוותי הניקיון, להכשרה שהם עברו וכן להמלצות של לקוחות שישמחו להמליץ בחום על שירותי חברת ניקוי כל סוגי הווילונות.

 

 

גם חברות אשר מתמחות בתחום ניקוי ווילונות יש לבחור בקפידה. אחת החברות הבולטות הינה חברת א.א אלופי הניקיון אשר נוסדה בשנת 2001, כאשר היא משתמשת במגוון הטכנולוגיות לניקוי כל סוגי הווילונות, השטיחים והריפודים. החברה משתמשת עם חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה. החברה הפכה למובילה בתחומה, כשאר היא מציעה שירות בפריסה ארצית. חברת א.א אלופי הניקיון, מציעה שירות למגזר הפרטי, המוסדי והציבורי.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×