ניקוי כורסאות

ניקוי כורסאות

היום בהרבה מערכות ישיבה בסלון ישנן כורסאות, אשר גם אותן יש לתחזק נכון. זו הסיבה כי רבים אחת לשנה מבצעים בנוסף לניקוי הספות גם ניקוי כורסאות. ניתן להציל את הכורסא מלכלוך עמוק באמצעות מכשור מקצועי ומשוכלל וכן, בעזרת חומרי ניקוי ייעודיים אשר מותאמים מראש לבד הריפוד. יש לנקות מיד כתמים טריים מהכורסא, על מנת שלא יהיה קשה לנקות אותם לאחר מכן, דבר שימנע עבודה קשה יותר. ניתן למצוא חומרי ניקוי כורסאות שונים כגון: קצף ניקוי, סבון נוזלי, אבקות ועוד. אם אתם מעוניינים לנקות כתם שנשאר ולא הספקתם להסיר באמצעות חומר ניקוי כורסאות, יש לנסות אותו באזור נסתר של הכורסא. פעולה זו, תגרום לכם להיות בטוחים כי החומר לא יפגע בכורסא ותוכלו להמשיך בפעולה של ניקוי כורסאות. אם אתם מעוניינים לבצע בעצמכם ניקוי כורסאות, שימו לב כי אם ישנו כתם עקשן שאינו ניתן להסרה, אל תנסו להסיר אותו בכל מיני שיטות, כי אם על מנת לא לגרום נזק, הזמינו חברת ניקוי כורסאות מקצועית שתשאיר לכם כורסאות נקיות מכתמים, תחטא אותן ותחזיר להן את צבען המקורי.

 

ניתן למצוא חומרי ניקוי ביתיים נמצאים בכל בית כגון חומץ לבן, סבון כלים, סודה לשתייה ועוד, על מנת להסיר בטחה כתמים מבלי להסתכן בחומרי ניקוי כורסאות המכילים חומרים כימיים. יש לציין כי ניקוי כורסאות הינו שונה ותלוי בבד הריפוד. למשל  ניקוי כורסאות עור, יהיה שונה מאשר ניקוי כורסאות בד. יש לעבוד עם קרם ניקוי מקצועי לעור ולא עם מים או סבון אשר עשויים לייבש כורסאות עור. ניתן להשתמש בניקוי כורסאות בד בחומרים כגון סודה לשתייה מהולה עם מים או כאשר הסודה היא באבקה להעלמת ריחות לא נעימים. במידה ושם חומר ניקוי כורסאות לא פועל, עליכם להזמין חברת ניקוי כורסאות. תחילה יש לוודא איזה בד של ריפוד עשויה הכורסא ואז להתאים את חומר הניקוי המתאים. שימו לב לא להשתמש עם חומרי ניקוי כגון אקונומיקה או מסירי שומנים שעשויים לגרום לנזק בלתי הפיך לכורסאות שלכם.

 

ניקוי כורסא מעור

יש לנקות כורסא מעור באמצעות חומרי ניקוי ייעודי לעור המגיעים בצורת קרם. ישנו קרם ניקוי וקרם הברקה של כורסאות שיש להשתמש בו לאחר הניקוי. יש לציין כי ניקוי כורסאות עור, הרבה יותר קל מאשר ניקוי כורסאות העשויות מבדי ריפוד. יש להרחיק מכורסת העור אלמנטים כגון תנור חימום או מגע ישיר עם השמש, מה שמייבש את העור וגורם לסדקים שהופכים לקרעים. יש להימנע מהנחת עיתון או חומרים שיש בהם דיו על כורסת העור אחרת ניקוי כורסאות עור יהיה מורכב ותצטרכו להזמין חברת ניקוי כורסאות. מומלץ להשתמש עם שואב אבק לחים על מנת להסיר את הלכלוך הראשוני ולהמשיך עם מגבונים לחים. יש לרכוש ערכת ניקוי עור מיוחדת שעשויה להתאים יותר מכל.

 

יש לוודא איזה סוג של עור עשויה הכורסא. גם חומרי ניקוי ביתיים כגון חומץ לבן ושמן פשתן כאשר היחס הוא 1 ל-2. מרחו חומר זה כאשר אתם מרטיבים מטלית יבשה ואז בתנועות סיבוביות בצעו ת ניקוי כורסאות עור. תוכלו גם ערבב רבע כוס חומץ עם שלושת רבעי כוס מים וכף אחת של סבון לכלים. יש להעביר לבקבוק התזה ולרסס על הכתמים. יש לשפשף את הכתמים עם מטלית עדינה ויבשה עד שייעלמו הכתמים יש לעבור עם מטלית לחה על מנת להסיר את הסבון ויש לייבש את כורסת העור בעזרת מטלית יבשה. שימו לב כי כורסאות עור זקוקות ללחות ממש כמו העור של בני האדם, לכן שימו לב תמיד להזין את הכורסאות בלחות הנחוצה להן על מנת שתישמרנה עוד שנים רבות.

 

לא כל כתם מצריך הזמנת חברת ניקוי  כורסאות

ניקוי כורסאות בד, יכול להתבצע גם באמצעות קצף ניקוי, או חומרים ביתיים. יש לציין כי מיותר להזמין חברת ניקוי כורסאות, כאשר אתם יכולים לנקות בעצמכם כתמים נקודתיים. על מנת לבצע ניקוי יסודי מקרדית האבק, חידוש וחיטוי הכורסאות, מומלץ להזמין חברת ניקוי כורסאות. יש לנקות כורסאות לפי סוג הריפוד, כך שתתאימו חומרי ניקוי שיכולים להתאים לסוג ריפוד הבד או העור,  על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. ניקוי ותחזוקה נכונה של כורסאות ביתכם, יכול לגרום למראה מטופח ונקי שגם לכם יהיה נעים לשהות בהן. למרות שאתם מתחזקים ושומרים על כורסאות ביתכם, תמיד יש לדאוג לניקוי וחיטוי יסודי של הכורסאות והספות.

 

כאשר הכתמים הם עמוקים, אין מנוס כי אם בכדי לא להרוס את הכורסאות, הפעם ניקוי כורסאות חייב להתבצע באמצעות חברת ניקוי כורסאות מקצועית, הקיימת כבר שנים רבות ויש לה שם ומוניטין והמלצות מאנשים שאתם מכירים וסומכים על שיקול דעתם וניסיונם את ניקוי כורסאות נעשה באמצעות מכונות אשר מבצעות את פעולת ההזרקה והיניקה, תוך התאמה של חומר הניקוי לריפוד. הבעיה מתחילה כאשר אנו רואים את הכורסאות והספות כל כך מלוכלכות עד שבוקר אחד אנו פשוט מתקשרים לחברת ניקוי כורסאות בכדי שהחברה תבצע את העבודה בצורה מקצועית, כך שאנו לא נצטרך להתאמץ ונזכה בכורסאות במראה חדש לחלוטין. יש לתחזק כמובן בנוסף באופן נכון את הכורסאות בכדי שתישארנה נקיות. עלינו למנוע משתייה ואוכל להיות ליד הכורסאות, מה שגורם לכתמים. אם מדובר רק באבק, אנו פשוט נשאב את הכורסאות ונעבור עליהן עם מטלית ניקוי המתאימה לפעולת ניקוי כורסאות.

 

הכורסאות כל כך מלוכלכות? אל תמהרו להיפטר מהן

ישנם אנשים שאינם מודעים לעובדה שחברות מקצועיות אשר מתמחות עם ניקוי כורסאות, יכולות להסיר את כל סוגי הלכלוך והשומן באופן מושלם ולהחזיר לכורסא את המראה החדש שהיה לה בדיוק כמו ביום שנרכשה מהחנות. אם חשבתם לרגע להיפטר מהכורסאות  שלכם, תמורת כסף קטן לעומת רכישה של כורסאות חדשות, תוכלו להתחדש באותן כורסאות אהובות שהתרגלתם לנוחות שלהן כבר שנים. שימו לב להוראות שתקבלו מחברת ניקוי כורסאות כגון תחזוקה נכונה ומתי יהיה ניתן לשבת עליהן שוב לאחר ייבוש באוויר הטבעי, אשר לרוב נמשך 24 שעות. למרות שהכורסאות תהיינה נקיות, השתדלו לשמור על הרגלים נכונים של בני הבית וכן, אם יש לכם בעלי חיים, אל תתנו להם לעלות על הכורסאות, היות ומלבד פרווה גם ריח רע ושומן גופם מלכלך וגורם לכורסאות להיראות לא אסתטיות.

 

על מנת לזכות בניקוי כורסאות מושלם, הבחירה של חברת ניקוי כורסאות וספות הינה מכרעת. יש לקבל המלצות על חברה מוכרת וותיקה שמגיעה לאזורים רבים בארץ. חברת א.א.אלופי ניקיון, הינה אחת החברות  הוותיקות ביותר אשר מציעה מכלול שירותי ניקיון כמו: ניקוי ספות, ניקוי כורסאות, ניקוי שטיחים, ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי מזרונים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי בתים, משרדים ודירות, תיקון ריפודים בבית הלקוח, ריפוד בבית הלקוח ועוד. החברה מעניקה אחריות על ל עבודותיה ומעניקה טיפים יעילים להמשך תחזוקה נכונה. לחברה צוותים מקצועיים  והיא עובדת עם מכונות משוכללות וחומרי ניקוי מקצועיים באיכות גבוהה המתאימים לסוג הספות, השטיחים או המזרונים. הצוותים הינם מוכשרים ומגיעים לאזורים רבים בארץ.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×