ניקוי עור

ניקוי עור

מי שרכש ספות עור יודע, כי מדובר על ספות שהן מרשימות ביותר. התחזוקה מחייבת סלון העשוי עור וכן ניקוי  עור חייב להתבצע על פי הספר. יש לציין כי אם תחרגו מהכללים של ניקוי עור, הספות עשויות להינזק או להיפגם. כאשר מנקים את עור הספות, יש להשתמש עם מים וסבון ויש לשים לב שלא יהיו יותר מדי מים, היות ומים עשויים לפגוע בעור, לייבש ולסדוק אותו בסופו של דבר. יש לדעת מה הכמות המותרת ולעקוב בדיוק אחר הוראות ניקוי עור. יש לשאוב על בסיס שבועי את הספות אך בעדינות, כי בכל זאת מדובר על עור שהוא רך ועדין. יש לבדוק היטב היכן מצטבר הלכלוך על ספות העור. בין חריצי הכריות שעל ספות העור יש לבדוק היטב את כתמי השומן. לרוב עור כאשר הוא מתלכלך הוא הופך לכהה יותר והכתמים עליו נעשים אפורים.

 

אם אתם סבורים שפעולת ניקוי עור הספות שלעם, מצריכה מים וסבון, הקפידו לייבש מיד את הלחות בעזרת מטלית יבשה לחלוטין. אם אתם מזמינים חברה אשר מתמחה עם ניקוי עור, הספות שלכם תהיינה נקיות לחלוטין בעזרת חומרי ניקוי אשר מבוססים על קרמים מיוחדים אשר נבחרו בקפידה לפי סוג עור הספה שאובחן כאשר החברה הגיעה לביתכם. המראה החיוני של ספות העור יאבד אם לא טפלו נכון ותדעו את השיטות של ניקוי עור הספות. יש להיות קשובים לעצותיהם של בעלי מקצוע, כך שתוכלו לקבל הנחיות מפורטות. לפעמים יש צורך הבהיר את הספות ואת זה ניתן לעשות באמצעות כפית של חומץ לבן עם שתי כפיות של שמן פשתן. את התמיסה יש למרוח על שטח הספות ובאמצעות מטלית לחה, יש לנקות בתנועות מעגליות את שטח הספה. המתינו כ-10 דקות ויבשו עם מטלית יבזה. ההמלצה היא לחזור על פעולה זו כמה פעמים.

 

מדוע יש להזמין חברת ניקוי ספות עור?

העניין הוא שגם אם תשתמשו עם חומרי ניקוי ייעודיים לעור, זה לעולם לא יהיה כמו ניקוי עור מקצועי של הספות בביתכם. לחברה יש את חומרי הניקוי המקצועיים והאיכותיים ביותר ואתם יכולים להיות שקטים שהספות תתנקינה על הצד הטוב ביותר והן תיראנה   מבהיקות וחדשות והגמישות של העור תחזור לספות. ניקוי עור עמוק של הספות, יעניק לספות שנים רבות יותר וברק כאילו זה עתה נרכשו מחנות הרהיטים. יש הבדל בין ספות העשויות מעור מתועש שנראות קשיחות יותר, לבין ספות אשר עשויות מעור רך וטבעי יותר. לנעשה הספות המתועשות נראות אמנם קשיחות יותר אך הן קלות יותר לניקיון ותחזוקה ואינן סופגות כתמים כמו סלון עור רך. לסלון עור מתועש קיימת שכבת הגנה עבה ולכן הסלון אינו מתלכלך בקלות כמו סלון עור רך ואמיתי.

 

המגע של סלון עור מתועש יהיה קשה ופחות רך ונעים כמו סלון עור רך.הכל זה עניין של בחירה, עדיפות וטעם אישי. מה שחשוב הוא שתדעו הכול על ניקוי עור הספות שלכם, כך שתוכלו לתחזק אותן ביד רמה ובאופן נכון ומקצועי. את ניקוי עור הספות שלכם באמצעות חברה מקצועית, מומלץ לבצע פעם לפני החורף ופעם לפני בוא הקיץ. תוחלת החיים של ספות העור שלכם תהיה ארוכה ותזכו ליהנות ממנה למשך שנים.  סלון העשוי עור, עולה המון כסף וכן, הזנחה של הספות העשויות עור, מבלי ידע של ניקוי עור ותחזוה נכונה, תגרום לכך שבסופו של דבר, הספה תיראה מוזנחת וסדוקה ולא יהיה מנוס אחר, מאשר לרכוש ספת עור חדשה וחבל. נסו לשמור על הקיים ותחזקו נכון את ספות הסלון שלכם באמצעות טיפים חיוניים מחברת ניקוי עור וותיקה המתמחה בניקוי ספציפי זה.

 

איך לשמור נכון על ספות העור שלכם?

יש לציין כי ניקוי עור ספות הסלון שלכם, יש לבצע בשני מישורים שונים כמו הניקיון הסטנדרטי והקבוע אשר נעשה באמצעותכם וכן, ניקוי עור מקצועי שנעשה ע"י חברת ניקוי ספות. יש לדעת כי חומרי ניקוי או מים יכולים לייבש במהירות את עור הספות ולכן,, יש לדעת כיצד ניתן לבצע ניקוי עור נכון. לפעמים נראים בספות שלכם סימני התיישנות. יש לשים לב שלא לנגב את ספות העור עם מגבונים לחים שאינם מתאימים למטרת ניקוי עור ספות. יש להקפיד כי בכל ניקוי יוחדר חומר לריכוך והזנת העור. ממש כמו עור הפנים אשר זקוק ללחות על מנת שיישאר והר וגמיש. הסדקים בעור הספות ניתן להשוות אותם לקמטים בעור הפנים שנוצרים מיובש והזנחה. ברגע שמורחים את החומר על עור הספות לוקח כמה דקות עד שהוא חודר לשכבות העור של ספות הסלון. גם ניקוי עור, נעשה באמצעות קרם מיוחד של ניקוי עור ספות.  תוכלו לראות את הבדל המהותי של ניקוי עור מקצועי של הספות שלעם. ההבדל הוא כה משמעותי שגם אתם תתפלאו . ישנן כאמור קרם לניקוי עור אשר באמצעותו ניתן יהיה להסיר כתמי שומן או שאריות של מזון שנדבקו על ספות העור. קרם הגנה לעור, יש למרוח רק אחרי השלב של ניקוי עור. יש למרוח את הקרם אחת לשלושה חודשים. במידה וישנו כתם שאינו יורד, חברת ניקוי עור, תגיע עם חומר מיוחד לצביעת עור, אשר יעלים את הכתם ולא יהיה הבדל בגוון של העור.

 

הימנעו משימוש של חומרי ניקוי ביתיים חזקים בספות העור שלכם

ישנם חומרי ניקוי ביתים אשר מכילים חומרים כימיים חזקים. אלה הם האויבים של ספות העור שלכם. ניקוי עור ספות, נעשה באמצעות תכשירי ניקוי ייעודיים בלבד. חומרי ניקוי ביתיים, גורמים לייבוש, דהייה של העור ולסדקים שבסופו של דבר הופכים לקרעים.גם כאשר אתם משמנים את הספה עם שמנים או קרמים מיוחדים, יש להיזהר שלא לשפוך את החומר ישירות על העור, היות וישנם חומרים שהם חזקים למרות שהם מיועדים למטרה של ניקוי עור הספות. יש לשים מעט מהחומר על מטלית רכה.  יש לדעת, כי ניקוי עור דורש מיומנות רבה ולכן, יש לפנות רק לחברות ניקוי עור המתמחות בניקוי ספות מסוג זה. יש לציין כי ניקוי עור שלא יהיה מקצועי, יכול לגרום לנזק בלתי הפיך. זו הסיבה כי בחירה נכונה של חברת ניקוי עור הינה מכרעת. יש לבחור חברת ניקוי ספות וותיקה, אשר כבר עוסקת שנים רבות בתחום ויש עליה המלצות רבות מלקוחות שבעי רצון.

 

חברת א.א.אלופי ניקיון הינה אחת מהחברות הוותיקות בארץ אשר מתמחה  בניקוי כל סוגי הספות. החברה מציעה פריסה רחבה באזורים רבים בארץ וכן שירותי ניקיון רבים כמו למשל: ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי מזרונים, ניקוי בתים, משרדים ודירות, וכן שירותים מקצועיים וחיוניים נוספים כמו תיקון ספות בבית הלקוח וכן, ריפוד ספות בבית הלקוחות.  לחברה צוותי ניקיון מיומנים, אשר מגיעים עם ציוד מיוחד ומקצועי וכן עם חומרי ניקוי איכותיים. לחברה אחריות על כל סוגי הניקיון שהיא מבצעת. תוכלו לקבל פרטים הן בטלפון והן באמצעות האתר של החברה. צוות הניקיון עומד בזמנים ומציע מחירים סבירים והוגנים. קבלו הצעת מחיר ותוכלו להשוות אותה בין עוד כמה חברות ניקוי וותיקות.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×