ספות בד

ספות בד

ישנם רבים, אשר החליטו לרכוש ספות בד, בגלל מזג האוויר הים תיכוני, המאופיין בחודשים רבים של מזג אוויר נאה וחם, אשר מאופיין בלחות. לא כולם יכולים להסתדר עם המגע של העור, אשר הופך להיות דביק כאשר יושבים בקיץ על ספות העשויות מעור. ספות בד, רבה יותר נעימות למגע וניתן למצוא מגון דוגמאות, גוונים וחומרי ריפוד שונים העשויים מבדים שונים. ישנן ספות בד, העשויות מחומרים טבעיים כגון כותנה או פשתן, מה שקשה יהיה לנקות בעצמכם. כתמים החודרים עמוק לסיבים, הופכים לכתמים עקשניים וקשה יהיה להסירם. זו הסיבה כי חברות ניקוי ספות בד, תצענה לכם טיפים יעילים כמו ניקוי הכתם באופן מידי באמצעות ספיגה  באמצעות מטלית יבשה ונקייה או בעזרת נייר מגבת סופג. 

 

אם הבחנתם בכתם, אל תמהרו לרכוש חומרי ניקוי לניקוי ספות בד, לפני שתראו ממה הם עשויים ואם אתם מכירים את סוג הספה שלכם, יש לעיין בקפידה, אם חומר הניקוי מתאים לסוג ספות בד שברשותכם שכן, אם החומר אינו מתאים ויש בו מרכיבים כימיים הספה יכולה להיהרס בקלות וחבל. ספות אנו לא רוכשים מדי יום, כ אם אחת לכמה שנים טובות. על מנת לשמור היטב על ספות בד, יש לתחזק אותן היטב באמצעות שאיבה אחת לשבוע, שמירה על ניקיון והכוונה היא לאסור על בני הבית לאכול או לשתות בסמוך לספות. גם מבחינת הכתמים, ישנם סוגים שונים של כתמים, כגון: כתמים שעשויים מחלבון, שומן מאוכל או שומן גוף. מה שעשוי לפרק את הכתמים יהיה חומר אלקאלי באחוזים נמוכים בהתאם לסוג הכתם. למשל נוזל כלים עם מים, בהחלט יוכל לנקות כתם מסוג זה. 

 

מדוע מומלץ לרכוש ספות בד סינטטי בבית שיש בו ילדים קטנים?

רבים יעדיפו ספות בד סינטטי, על פני ספות בד טבעי, כאשר בבית ישנם ילדים קטנים. הסיבה היא כי בדים סינטטיים קל בהרבה לנקות, מאשר בדים טבעיים , למרות שהם נעימים למגע וסופגים יותר לכלוך וכל סוג כתם. מלבד זאת בדים מכותנה דוהים מהר יותר מאשר בדים סינתטיים. אם ניסיתם להסיר כתמים מעל ספות בד שברשותכם ולא הצלחתם, אל תתעקשו, פשוט הזמינו חברה המתמחה עם ניקוי ספות בד. אם יש לכם ספות בד וישנם כתמים שקשה להסירם, ייתכן וחברת ניקוי ספות בד, תציע לכם ניקוי בקיטור שהוא ניקוי ספות בד באמצעות אדים חמים וחומרי ניקוי מיוחדים. הקיטור עם חומרי הניקוי, ימיסו את הכתמים והספות שלכם תהיינה נקיות ובמראה חדש לחלוטין.

 

ניקוי ספות בד, המחיר יכול להשתנות בהתאם למצבם. למשל אם הספות מלוכלכות מאוד, המחיר יהיה גבוה יותר, בגל זמן העבד וחומרי הניקוי בכמות רבה יותר שיש לנקות את ספות בד. תחזוקה נכונה מצדכם, רק תשמור על ספות בד והניקוי לא יהיה מורכב. יש לציין כי חברת ניקוי ספות בד, מבצעת טיפול נוסף בספות לאחר הניקוי שחשוב לא פחות והוא חיטוי ספות בד ניקוי ספות בד, נעשה מול הלקוח וניתן לראות מיד את השינוי. הניקוי נעשה באמצעות מכונות הזרקה ויניקה, כאשר פעולה זו נעשית מספר פעמים וכן, גם קרצוף הספות נעשה באמצעות מברשות רכות. חברת ניקוי ספות בד, עושה הכול בכדי שהמרקם של ריפוד ספות בד לא ייהרס ולכן היא יודעת באיזו שיטה עליה לנקוט על מנת שהספה תהיה נקייה ורעננה בתום הניקוי.

 

ספות הבד שלכם הן לב ליבו של הבית

כולנו יודעים כי ספות בד בסלון שלנו, הן לב ליבו של הבית. זו הסיבה שיש לשמור עליהן ולתחזק אותן כראוי. פירורים ואבק, הם מקור לחיידקים, בקטריות וקרדית האבק. יש לעבור לאחר השאיבה עם מטליות לחות המתאימות לניקוי עצמי של ספות בד, כחלק מהתחזוקה השוטפת שלהן. אם אינכם יודעים לנקות כתמים שהבחנתם בהם על ספות בד, יש לבקש טיפים או לנקות באמצעות חומרי ניקוי ביתיים כגון חומץ עם מים, סודה לשתייה, סבון כלים עם מים או ג'ל כביסה עם מים. חומרים אלה יהיו עדיפים על חומרי ניקוי המכילים מרכיבים כימיים שעשויים להרוס את ריפוד ספות בד. כאשר אתם מנקים כתמים מספות הבד שלכם, השתדלו שלא להשתמש עם כמות מים גדולה. לכם אין מכונות יניקה אשר שואבות את כל המים מהספה ולכן, מים שנשארים בספות בד עשויים להרוס אותן באמצעות עובש שעשוי להתפתח ואז כתמי עובש וריח רע יהיו מנת חלקן של ספות בד שאתם מחזיקים בביתכם. שימו לב לא להשתמש עם חומרי ניקוי חזקים כגון אקונומיקה או מסיר שומנים, מה שעשוי להרוס כליל ספות בד ולהשאיר בהן נזק בלתי הפיך. כאשר אתם מעוניינים להסיר אבק מהספות שלכם, אל תשתמש עם מברשת כי אם רק בעזרת שואב אבק. המרקם של הבד עשוי לספוג שריטות אשר יראו לעין ויגרמו למראה לא אסתטי ולבלאי ספות בד. שימו לב כאשר אתם מבחינים בכתם על ספות בד, אל תשפשפו, היות ופעולה מוטעית זו, רק תרחיב את כתם. השתדלו לספוג כמה שיותר את הכתם ואז באמצעות מטלית הספוגה במים וחומץ, נקו בעדינות את הכתם. יבשו את האזור באוויר הטבעי והימנעו בשימוש עם תנור או מפזר חום. אוויר טבעי לייבוש הספות, יהיה עדיף ומומלץ בהרבה מאשר חשיפת ספות בד לחום ישיר שעשוי לגרום רק לנזק.

 

כתמי דיו למשל שנחשבים כתמים שקשים להסרה, ניתן להשתמש עם מי חמצן. תחילה נסו את חומר הניקוי באזור מוסתר בספה ואז אם אין תגובה לא טובה, תוכלו להמשיך לנקות בעדינות את כתם הדיו מהספה. תנועות טפיחה בניקוי הכתם, תהיינה עדיפות על שפשוף הכתם.גם שימוש עם קליפות תפוז המבושלות במים, יכולות לסייע בניקוי ספות בד. יש להוסיף חצי כוס לימון סחוט ואז ניתן יהיה לגשת אל ספות בד ולהתחיל עם מלאכת ניקוי כתמים. תערובת זו, מסייעת לניקוי של כתמים שומניים. בקליפות התפוז, ישנו אחוז מסוים של אלכוהול. יש לנקות עם מברשת ולבסוף לייבש בעזרת מטלית בד יבשה. הספיגה חייבת להתבצע בדיוק רב, על מנת שלא יישארו מים בספה.

 

לא הצלחתם היפטר מהכתמים על ספות הבד? לא נורא

אם לא הצלחתם להיפטר מכתמים על ספות בד, לא נורא. תוכלו להזמין חברה וותיקה ומומלצת הקיימת שנים רבות בשוק כמו חברת א.א.אלופי ניקיון. חבר זו קיימת כבר שני עשורים, כאשר היא מחזיקה בצוות מיומן של עובדים ומכשור מקצועי ומשוכלל וכן, חומרי ניקוי באיכות גבוהה מאוד. לחברה שירות בפריסה רחבה באזורים רבים בארץ. א.א. אופי ניקיון מציעה ללקוחותיה שירותי ניקיון נוספים כגון: ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי מזרונים , ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי בתים, דירות ומשרדים, תיקון ריפוד בבית הלקוח וכן, מחלקת ריפוד כאשר אנשי מקצוע מטעם החברה מגיעים להחליף את ריפוד הסלון בביתכם.

 

החברה מעניקה אחריות מלאה על עבודותיה וכן, מציעה טיפים מקצועיים ושימושיים לגבי תחזוה נכונה של ספות בד שבביתכם. תוכלו למצוא פרטים והמלצות של לקוחות המלווים שנים את החברה ולהבין, כי מדובר בחברה מקצועית, אמינה אשר מעניקה שירות מקצועי ואדיב במחירים סבירים. 

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×