צביעת עור

צביעת עור

חידוש מקצועי של ספת העור שלכם

כאשר סלון העור שלכם דוהה, זה יכול להיגרם מכמה סיבות. השחיקה היום יומית של הסלון, קרבה לשמש, שימוש עם חומרי ניקוי שאינם מתאימים ועוד. ניתן למצוא חברות המתמחות בנושא של צביעת עור. השירות עשוי לכלול צביעת עור מחודשת של הספה, כך שתישאר בגוון אחיד. צביעת עור הינה אמנות אמיתית ויש להיות בקיאים בתחום זה כך שהספות תיראינה חדשות ולא דהויות. כמובן שלא מומלץ לתקן כל ספת עור, היות והשנים עושות את שלהן ולפעמים לא מומלץ להשקיע בספות כאשר כבר אין מה לעשות יותר. מצד שני אם הספה עדיין במצב טוב והיא יכוה להחזיק בכיף עוד כמה שנים מומלץ לתקן את הקיים באמצעות צביעת עור. לפעמים גם שריטות וקילופים מצריכים צביעת עור, מה שיקנה לספה שלכם להיות במצב שהייתה בימיה הטובים יותר.

 

קיימות דרכים רבות לשמור על ספות העור שלכם אם באמצעות ניקוי מקצועי, צביעת עור או ריפוד מחדש שלא תמיד ישתלם לכם. מומלץ כי אם מדובר על ריפוד חדש, יש להתעניין לגבי המחיר וכן, להשוות בין המחיר של ספות עור חדשות לבין מחיר הריפוד. העלות מול הכדאיות זה העניין ויש לשקול כל צעד בטרם תבצעו אותו, במיוחד אם מדובר על כמה אלפי שקלים.. יש לציין כי העור שממנו עשויות הספות הינו עור בקר אך העיבוד של העור עשוי להיות שונה. למשל עיבוד נאפה, עיבוד נובוק וכן הלאה לרוב במושבים ובאזור של משענות הידיים, יהיו סימני דהייה או קילוף העור. צביעת עור בספות לרוב נעשית באזורים אלה שהם הרגישים ביותר בספות העור.

 

באלו מקרים יש צורך בצביעת ספות עור?

יש לדעת כי צביעת עור בספות, יש לעשות כאשר ישנם כתמים שקשה להסירם ושפשוף חזק או שימוש עם חומרי ניקוי יכול לגרום למצב של הספות להחמיר. האפשרות הטובה ביותר היא צביעת עור. מומלץ כי נציג מטעם החברה אשר מתמחה עם צביעת עור, יגיע אל ביתכם יאבחן את הספה וימליץ לכם אם כדאי להשקיע בה ואם כן, מה העלות של צביעת עור. העור הטבעי אשר ממנו עשויות הספות, הינו עור טבעי ויש לבחון אם הוא סופג נוזלים. אם העור סופג נוזלים, יש לבצע בו חידוש וניקוי המתאים לעור טבעי ישנם סוגים שונים של ספות למשל ספות המשולבות בד ועור, או כאלה העשויות מעור הפוך שאנו מכירים בשם הידוע שלו "זמש". אבל צביעת עור נעשית רק על ספות העשויות מעור חלק. תוכלו לחסוך זמן באמצעות שליחת תמונות ברורות של ספות העור, אשר ניתן יהיה לראות  מה הנזק וכמה תעלה לכם צביעת עור.

 

יש לציין כי צרכנים רבים המעוניינים בפעולה אמנותית כגון צביעת עור, הינם לקוחות עסקיים והכוונה היא למשרדים, חברות ובעלי עסקים המציבים ספות עור בלובי ההמתנה של החברה. השחיקה של ספות אלה היא רבה, בגלל ריבוי האנשים שיושבים על ספות אלה. גם ניקוי ושפשוף עם השנים, גורם לדהיית הצבע בספות העור. במקרה זה, יש להזמין חברה המתמחה בניקוי ספות וכן צביעת עור מקצועית בספות. לפעמים יש צורך בפעולה כמו צביעת עור ממוקדת על חלקים שונים בספה. במקרה זה, יש להתאם בדיוק רב את הצבע לגוון הספה, כך שלא יהיו הבדלים משמעותיים. יש לבחור חברה אשר מתמחה עם צביעת עור כבר שנים וכזאת אשר מעניקה אחריות על צביעת עור בספות.

 

צביעת עור הספות אצלכם בבית בזמן ובנוחות שלכם

יש לציין כי פעולת צביעת עור, מעשית בביתכם. ניתן יהיה לשבת רק לאחר יממה מרגע צביעת עור בספות הסלון. אפשר גם להחליף חלקים של העור בעור חדש וניתן לכסות שריטות באמצעות צביעת עור. תיקון זה, חייב להיות מקצועי ולא כל חברה יכולה לבצע צביעת עור בדיוק ומקצועיות. יש לקבל המלצות מלקוחות שבעי רצון שפעולה זו כבר נעשתה בספות העור שבביתם. אם אין לכם המלצות, יש לקבל מידע יעיל באמצעות האינטרנט כאשר חברות של צביעת עור בספות מפרסמות סרטים של לפני ואחרי, או הוותק  של החברה והתוצאות של צביעת עור בקרב לקוחותיה הרבים. תוכלו גם לקבל טיפים לאחר סיום צביעת עור בספות על מנת שתוכלו לשמור על  הספות היקרות שלכם מפני נזקים עתידיים. למשל, אם הילד יקפץ על הספה, הכלב שיישן עליה באופן קבוע וציפורניו ישרטו את העור, מה שלבטח יתבקש לתקן אותן באמצעות צביעת עור. אל תכסו את הספות עור שלכם באמצעות בד. מומלץ שלא להשתמש עם חומרי ניקוי שאינם מתאימים לספות הבד ולבטח שאסור להשתמש עם מים או אלכוהול בניקוי ספות העור, מה שיגרום להרס של העור ודהיית הצבע מהן. חל איסור מוחלט, להשתמש עם ספוג הפלא, היות והוא מסיר את הצבע של עור הספות וגם גורם לקילוף. יש לזכור כי ספות העור שלכם עדינות ואסור להשתמש עם חומרי ניקוי שאינם מתאימים בעליל, כי אם יש להשתמש עם חומרים כגון קרמים לניקוי והברקת העור עם לחות  מיוחדת שמתאימה לעור הספות על מנת למנוע מיובש וקילוף העור  בספות.

 

חשיפה לשמש מקלפת וגורם לדהייה של עור הספות

זו עובדה ידועה ולכן ומלץ שלא לחשוף את הספות העשויות עור לשמש. יש לדאוג כי התריסים יוסטו. גם אם אתם מבצעים ניקיון יסודי, כאשר אתם מוציאים את הספות החוצה, שימו לב שלא תהיינה חשופות לשמש. שמנו את ספות העור שבביתכם עם חומר שיש בו גם לחות וגם שכבת הגנה בכל כמה חודשים מה שימנע תיקונים שונים הכוללים צביעת עור לעיתים תאונות בספות העור קורות למשל עט שנשברה והדיו עף על ספות העור ונוצר כתם מכוער וגדול או אפילו מספר כתמים. ברוב המקרים ניתן לתקן את המצב באמצעות צביעת עור. יש לדעת כי צביעת עור אינה עולה הרבה והתוצאה היא מרשימה ואיכותית. יש להזמין מומחה ולהראות את האזור הפגוע וכן, בעל המקצוע אף יאבחן ויבדוק את ספות העור אולי ימצא עוד שריטה שלא הבחנתם בה או מקום נסתר בספה שבו ישנו קילוף של העור או דהיית הצבע, מה שיחייב פעולה כגון צביעת עור..

 

תמיד מומלץ להתייעץ קודם עם מומחה העוסק בתיקון וצביעת עור בספות. פעולת צביעת העור מתחילה עם ניקוי הספות, שיוף החלק העליון של האזור הפגוע, על מנת לקבל גוון אחיד על כל הספה. לאחר סיום פעולת צביעת עור, הספה תחזור למראה היפה שלה וקשה יהיה לזהות כי בכלל נעשה איזה שהוא תיקון כמו צביעת עור.

 

צביעת עור ספות, נדרשת כאשר  כאמור הספה נשחקת עם השנים בגלל שימוש רב בה. גם מעבר דירה יכול לפגום בספות העור שלכם, חשיפה לשמש או שימוש בחומרי ותכשירי ניקוי שלא מתאימים לספות העור. אף אחד, אינו מעוניין כי הספות שלו תיראינה שחוקות ובלויות ולכן, הליך מקצועי של צביעת עור ספות, הינו חיוני ובעל תוצאות מרשימות. אחת מהחברות העוסקות בניקוי ותיקון כל סוגי הספות כולל ספות עור, הינה חברת א.א.אלופים בניקיון העוסקת בתחום כמעט  20 שנה. לחברה צוותים העוסקים בניקיון שטיחים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי מזרונים,  ניקוי בתים דירות ומשרדים, תיקון וצביעת עור בספות ועוד. לחברה אחריות על עבודותיה וצוותים מיומנים באזורי פריסה רחבים בארץ.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×