קורונה ישראל

קורונה ישראל – עדכונים וטיפים

 

נגיף הקורונה, התפרץ בסים בחודש דצמבר של שנת 2019, ארגון הבריאות הלאומי הכריז את הוירוס כמגיפה עולמית, כאשר התסמינים הם כמו שפעת, כאשר אחוזי ההדבקה מהנגיף הינם גבוהים. התסמינים הם תחלואה נשימתית, חום גבוה, שיעול ותסמינים המאוד מזכירים את נגיף הסארס. הנגיף מתפזר ולהדביק אלפי אנשים ברוב מדינות אירופה, כאשר הבולטות בכמות החולים והמתים, הינן: איטליה וספרד. האוכלוסייה הנמצאת בסיכון גבוה הם קשישים או אנשים אשר סובלים ממחלות רקע. יש לציין, כי קורונה ישראל הצליחו לתפוס את הנגיף בזמן. ההתנהלות הייתה מהירה ונוקשה , גם כלפי אזרחי ישראל שמקבלים קנסות, כאשר הוטל עוצר מלא על אזרחי ישראל.

 

וירוס קורונה ישראל, הגיע אלינו בתקופה מאוד בעייתית, היות וגם אנו לפני חג הפסח וכן, דפוסי המחשבה וההתנהגות, כאשר הנגיף מחייב אותנו לאמץ. אנו מחויבים לשמור מרחק מבני המשפחה, לא להתראות עם חברים וקרובים, להישמע להוראות כגון יציאה מהבית, רק למטרת קניות ובית מרקחת, או ביקור דחוף אצל רופא וכן שמירה על כללי היגיינה שרירותיים  שיש לאמץ, על מנת שנישאר בריאים ומוגנים מהמחלה העולמית שאינה נקראת כבר אפידמיה, כי אם "פנדמיה"{מגיפה כלל עולמית}.

 

הפוטנציאל האכזרי של קורונה ישראל על חיי השגרה שלנו

 

כנראה שמדובר על חודשים עד שכל המגיפה שנקראת בארץ קורונה ישראל  תחלוף. מצד שני עסקים רבים יקרסו, מעמד הביניים יהפוך לעני לחלוטין, מה שיגרום לנו להתעורר למציאות קשה וחוקים חדשים. אם נלמד לסמוך על עצמנו, אולי נלמד להעריך את מה שיש לנו. לכולנו יש את האפשרות להקטין את גל התחלואה בציבור, כך שמערכות הבריאות תדענה להתמודד טוב יותר מול המגפה שהתפשטה בנו מהר מאוד. כאשר אין אנו יודעים הרבה על נגיף הקורונה, אנו נמצאים בחוסר וודאות ולכן, כאשר אין לנו את המידע הנכון, הפחד מחלחל בנו יותר.

 

עלינו להפיק לקחים בזמן אמת ולשמור על היגיינה אישית וביתית מנגיף קורונה ישראל, מה שיסייע לנו לשמור על בני המשפחה ועלינו כראשי המשפחה, כאשר מוטלת על כתפינו אחריות לא קטנה בכלל. יש להתארגן היטב, היות ובכל יום המצור הופך לקשה יותר. יש להתארגן לא רק מבחינת המזון שיספיק לנו, כי אם גם לחומרי הניקוי, כך שנוכל לשמור על ניקיון מרבי. למשל, חפצים שאנו עושים בהם שימוש רב כגון: מקרר, משטחי השיש במטבח, ידיות של הדלתות הפנימיות ושל הדלת הראשית, חיטוי פעמיים ביום של חדרי השירותים, היו ת והנגיף עובר גם בהפרשות.

הקפידו לתת הוראות לגבי היגיינה לילדיכם

 

המודעות לגבי ההיגיינה חשובה מאוד בימים אלה. יש להסביר לילדים לגבי ההשלכות והסכנות של וירוס קורונה ישראל, כך שהם יקפידו לשטוף היטב את ידיהם ולמשך 30 שניות לפחות בעזרת מים וסבון וכן, להקפיד על שטיפת ידיים, במיוחד לאחר יציאה מהשירותים.מי שעובד מחוץ לבית בעבודה חיונית במשרד למשל או אפילו מהבית, יש להקפיד על חיטוי המקלדת באמצעות חומרי חיטוי המכילים אלכוהול. גם שולחן העבודה מצריך חיטוי, כלי הכתיבה וכל מה שקשור לסביבת העבודה. הקפידו לחטא את ידיות המגרות במשרד, היות ואנו נוטים לגעת בהן לעיתים קרובות.

 

כאשר מדובר בחיטוי של משטחים גדולים בבית, במשרד או בכל מקום אחר, שימוש עם אלכוהול אינו משתלם ולכן, חומר החיטוי הזול והיעיל ביותר הינו אקונומיקה. חומר זה עשוי מתמיסה של מלח נתרן תת כלורי. החומר הורס כמות גדולה של חיידקים ונגיפים ונמצא יעיל גם נגד קורונה ישראל. יש להיזהר בניקיון של בדים, היות ואקונומיקה  {כלור} הורסת בגדים ובדים. אם למשל אתם מעוניינים לבצע ניקוי ספות, מומלץ לבצע זאת בעזרת חומרי ניקוי ייעודיים, אשר מתאימים לסוג הבד בסלון. על מנת להיות בטוחים, יש לקרוא לחברת ניקיון, אשר מתמחה בחיטוי וניקיון כמו למשל חברה העוסקת גם בתחום של ניקוי שטיחים וכן ניקוי ווילונות, כאשר החברה לקחת על עצמה אחריות מלאה לשלמות הריפודים, השטיחים או הווילונות. האם אתם סבורים כי זו ההזדמנות גם בגלל הקורונה וגם בגלל שפסח בפתח, לנקות ולחטא את ביתכם, יש לשים לב כי שימוש באקונומיקה עשוי לפגוע בעור ובדרכי הנשימה בשל החומר הפעיל החזק שבו ולכן, יש לעבוד עם אמצעי מיגון מתאימים ולדעת כיצד ובאיזו כמות של מים, יש למהול את האקונומיקה, למטרות חיטוי וניקוי שונות.

 

קיים אמצעי חיטוי נוסף והוא באמצעות קרינה UV –אולטרה סגולית אשר מחסלת את כל הנגיפים אלך קיימת סכנה של תופעות לוואי מסוכנות כגון פגיעה בעור ולכן, על פי הוראות ארגון הבריאות העולמי, חל איסור להשתמש בסוג חיטוי זה. כפי שאנו יודעים, ישנם מגוון רק של חומרי ניקוי שמסוגלים לחטא את משטחי הבית ומוצריו, מבלי לגרום לכם נזק. חובה להשתמש בכפפות חד פעמיות שהפכו כבר חלק בלתי נפרד מאתנו בגלל קורונה ישראל. יש לנקות באמצעות חומרי ניקוי וחיטוי, אך מומלץ להמתין כמה דקות ואז לשפשף, לשטוף במים ולנגב. יש לשים לב גם לעצות משרד הבריאות, לכסות משיעולים, התעטשות ולהישאר בבית ככל שניתן.

 

חיטוי קורונה ישראל  במוסדות וחברות

 

חיטוי קורונה ישראל, נדרש במיוחד במוסדות ציבור, אשר בהם עובדים הרבה אנשים. הצעדים הטובים ביותר להיפטר מהנגיף, הינם באמצעות ניקיון וחיטוי. חברות רבות שעוסקות בניקיון, מחזיקות גם חומר חיטוי מקצועי למיגור נגיף הקורונה. גם בבתים ובמוסדות, כאשר יש לנקות ספות מבד או ווילונות ומוצרים שונים שעמידים בחום, מומלץ לנקות אותם באמצעות קיטור. נגיף הקורונה, עמיד עד ל-50 מעלות צלזיוס, כך שאם ניתן לנקות באמצעות קיטור, פעולה זו מומלצת.

 

ברר בין חברות הניקיון, אילו מוצרים ניתן יהיה לנקות באמצעות קיטור ואם לחברה, ישנם מכשירים משוכללים למטרה זו. ככל שתצברו יותר ידע בנוגע אל קורונה ישראל, כך תוכלו להתגונן מפני הנגיף ולעבור תקופה קשה זו בשלום.

 

אולי עדיף לכם לסמוך על חברת ניקיון שתחטא את כל הבית במקצועיות?

 

רבים בתקופה זו ובמיוחד בתקופה שבה קורונה בישראל הפכה לעובדה מפחידה. יש לבדוק מה אומרים לקוחות מרוצים, גולשים ברשת שהביעו דעה בפורומים השונים. זו הסיבה שיש לבחור חברת ניקיון מנוסה וותיקה, אשר יכולה לתת לכם אבחון מקדים של כל ריפוד, מזרון, שטיחים, ווילונות, רצפות ומשטחים שונים. חברת ניקיון וותיקה ובעלת שם ומוניטין חייבת לספק עבורכם שירות מקיף כגון ניקיון כללי, חיטוי ועוד. יש לקבל הצעת מחיר מראש ולהתעניין לגבי חומרי הניקוי והחיטוי שמצד אחד לא ישפיעו לרעה על הריפוד, הרהיטים, הרצפות או המשטחים השונים.

 

אחת מחברות הניקיון המובילות בארץ עם וותק של 19 שנה, הינה חברת א.א.אלופים בניקיון. החברה מבצעת את כל סוגי הניקיון במקצועיות רבה, כאשר הצוותים הוכשרו לניקיון מקצועי ומחזיקים במכשור משוכלל, חומרי ניקוי מקצועיים וידע עשיר. החברה מבצעת מלבד ניקוי בצים ומשרדים גם ניקוי ספות מקצועי, ניקוי שטיחים וכן, ניקוי ווילונות. אם החלטתם לחטא את  הרכב שלכם, תוכלו לבצע ניקוי ריפודי רכב באמצעות הצוות המיומן של החברה. לחברה, שירות מקיף בכל סוגי הניקיונות ותספק עבורכם מענה יעיל, מקצועי ואדיב ובמחירים סבירים.

 

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×