תיקון שטיחים

תיקון שטיחים

שטיחים הינם אלה אשר מפארים את הסלון ושאר חללים בביתנו. לפעמים ע השנים השטיחים עשויים לאבד את יופיים כגון דהייה של הגוונים קרע או חלקים שמתחילים להיפרם. אם השטיחים שלכם יקרים, זה הזמן לבצע ניקוי שטיחים מקצועי באמצעות חברה אמינה וותיקה. שחיקה של השטיחים אינה רק תוצאה של זמן, כי אם תוצאה של שימוש בשטיח עם סוליות, כתמים שניסו להוריד וישנם סימנים שעדיין נשארו זליגת צבע לשטיח בגלל ניקוי לא נכון של השטיחים ועוד יש להתנהל היטב ונכון עם השטיח היות ותחזוקה נכונה תמנע פעולה כמו ניקוי שטיחים מקצועי שנעשה ע"י חברה וותיקה. ישנם דברים חשובים שיש להימנע מביצועם כגון: שטיפה עצמית של השטיח עם הרבה מים ותלייתו על גדר או מקום גבוה אחר כגון חומה. הכובד של השטיח עם המים, יגרום לפרימה של הסיבים וכן, חביטה עם חובט שטיחים כפי שהיה נהוג פעם, יגרום לפיצוצים וסדקים  בגב השטיח, מה שיגרום גם לפרימת השטיח  במוקדם או במאוחר ואז תצטרכו לחפש מפעל המבצע תיקון שטיחים..

 

זו הסיבה כי ניקוי שטיחים מקצועי הינו יעיל, היות וגם חומרי ניקוי חזקים שאינם מתאימים עשויים לגרום לדהייה והרס טוטאלי של השטיחים. אנשים שיש להם שטיחים יקרים ישמרו עליהם באמצעות טיפול נכון ועם השנים אף ישלחו את השטיחים למפעל שבו מתמחים עם תיקון שטיחים יש להקפיד שלא לדרוך על השטיח ברגליים מלוכלכות ולשמור על ניקיונו היות וניקוי מרובה של שטיחים יכול לשחוק ולהרוס את השטיחים שלכם. רק במפעל מיוחד שבו מבצעים תיקון שטיחים ואגב אין כאלה הרבה בארץ, ניתן יהיה לתקן באופן מקצועי ואמנותי את השטיחים. השטיח עובר ניקוי בהשריה מיוחדת ואז לאחר ניקויו, ניתן יהיה לבצע בו תיקון שטיחים. יש לציין כי תיקון שטיחים ניתן לבצע בכל סוגי השטיחים גם תיקון שטיחים מקיר לקיר.

 

חוסר יציבות בצבעי השטיח אחד הגורמים לתיקון שטיחים

אחד מהתיקונים הנפוצים של  תיקון שטיחים הינו חוסר יציבות של  צבעים בשטיח. לרוב שטיחים יקרים כגון שטיחים פרסיים, שטיחים סינים או אפגאניים. שטיחים אלה עשויים בעבודת יד ומצמר ויש לטפל בהם רק עם חברה מקצועית כאשר מדובר בניקוי אחת לשנה. כל ניסיון מצדכם לנקות את השטיחים לא יצלח מהסיבה כי יש לדעת איך לנקות ובאופן העדין ביותר ועם מכשור מיוחד שלבטח אינכם מחזיקים בו כאנשים מן המניין ולא חברה מקצועית של ניקוי ותיקון שטיחים.. ניתן לתקן את השטיחים שלכם ע"י מומחים כי חבל להשליך שטיח יקר שניתן לתקן אותו באמצעות תיקון כל כך מדויק שלא נראה אפילו שהיה בו פעם איזה שהוא קרע.

 

שטיחים עתיקים הם בעלי ערך רב ויש לשמור עליהם גם אם יש צורך בתיקון שטיחים אמנותי, היות וככל שהשטיח עתיק יותר ערכו יעלה וכן, מומלץ לשמור על תחזוקה נכונה וניקוי מקצועי בחומרים ושיטות ניקוי עדינות בלבד. גם שטיחים תעשייתיים ומודרניים ניתן לבצע בהם  תיקון שטיחים. תיקון זה, יחזיר עטרה ליושנה והשטיח שלכם ייראה  חדש וללא סימני תיקון שטיחים. דבר זה, יגרום לכם להמשיך ליהנות מהשטיח האהוב שלכם מבלי לחשוש שייקרע יותר.  תיקון שטיחים מקצועי, הינה עבודה כלל לא פשוטה ואפילו מורכבת שיש להיות מאוד מדויק בה. אם השטיח נפגע באיזה שהוא אופן, יש לבצע בו תיקון שטיחים אותו כך שהתיקון לא ייראה לעין ויקבל מראה חדש לחלוטין. תיקון של חורים או חתכים חייב להתבצע באמצעות מתקן שטיחים מומחה שיוכל לשחזר את הקרע ולכסות אותו, מבלי שהטלאי יבלוט לעין או שבכלל ישימו לב, כי אכן בוצי תיקון שטיחים.

 

השטיח היקר שלכם מראה סימני פרימה? אל תקלו ראש

אם השטיח שלכם מראה סימני פרימה, אל תקלו ראש בדבר, שלחו אותו למפעל שבו מבצעים תיקון שטיחים התיקון יהיה בדיוק לפי הציפיות שלכם ולכן יש לא להתפשר על סוג תיקון שטיחים שיבוצע ע"י אמנים של ממש שיודעים לתקן כל סוג של שטיח ועל הצד הטוב ביותר. תוכלו להתרשם מעבודות של תיקון שטיחים במפעל שתקבלו עליו המלצות. בין אם אתם  מחפשים מענה אמין של תיקון שטיחים, תוכלו למצוא מענה הולם לתיקון השטיח שלכם, כאשר  תבצעו  סקר שוק ותמצאו את מתקן השטיחים האידיאלי שעובד שנים בתחום ויכול לתקן כל תיקון   שטיחים מורכב, גם בשטיחים עתיקים. מבחינת מחיר תיקון שטיחים, אל לכם להיבהל מהמחיר, היות והמחיר אינו בהכרח יקר. רטיבות עשויה לגרום להתפוררות השטיח. אחד החלקים של השטיח הוא התפר. לרוב זה קורה כאשר השטיחים ישנים.. חוטים של שתי וערב ארוגים בשטיח כאשר חוטי השתי וערב נקרעים, זה קורה בגלל הבלאי של השטיח. כאשר השטיח נקרע שימו לב שבעל מקצוע של תיקון שטיחים מחפש קיצורי דרך, הוא ידביק  מן סוג של  נייר דבק על מנת לאחות את הקרע.. תיקון שטיחים זה אינו מספיק ויש לבצע בו תפירה  עם טלאי שתהיה אמנותית. מתקן שטיחים מקצועי ידביק  גם בד בחלקו האחורי של השטיח באופן כזה שלא ניתן יהיה לראות את התיקון שלמעשה מהווה את החיזוק עצמו לתיקון שטיחים.

 

מדוע השטיחים נקרעים?

לפעמים, קרעים בשטיח נוצרים בגלל כל מיני סיבות אם מקיפול לא נכון של השטיח וכן, משיכת השטיח שעשויה לגרום לו לקרעים. אסור לגרור רהיטים על השטיח, מה שיגרום לקרחות ולקרעים בסופו של דבר. כאשר מדובר על תיקון שטיחים העשויים בעבודת יד, יש לפנות רק אל המומחים בדבר. שווה לכם לשלם מחיר על תיקון שטיחים על מנת שהמצב של השטיחים יהיה כמו חדש במקום להשליך שטיח יקר לפח. לאנשי המקצוע בתחום ניקוי שטיחים יש את הכלים הדרושים והידע המקצועי כך שלא ניתן לראות בכלל כי השטיח תוקן על מנת למנוע מצב של תיקון שטיחים יש להיזהר מחבטות בשטיח מתיחת השטיח ושל הסיבים מה שיגרום גם לשינוי של צורת השטיח גם אם אתם מעוניינים לאוורר את השטיח אחת לכמה חודשים מומלץ שלא תתלו אותו, היות ופעולה זו, עשויה לגרום למתיחה של הסיבים והפרימה של סיבי שתי וערב, תתחיל מגב השטיח כאשר יהיה בו סדק שיהפוך לקרע עם הזמן מה שיגרום לכם לחפש חברת תיקון שטיחים.

 

לפעמים שטיחים נקרעים בגלל עש, אשר אוהב לנגוס מהשטיח והתפוררות של שטיחים מקורה בעש. אם השטיח שלכם נרטב, יש לייבשו היטב ולאווררו ולא לגרום לו  לעובש. העש מגיע גם בגלל עובש והוא האויב המושבע של השטיחים. אם עליכם להעביר רהיט כבד כגון מזנון או פסנתר, הניחו קרטון גדול על השטיח ורק אז, ניתן יהיה להעביר את הרהיט וזאת, מבלי לפגום בשטיח. אם תקפידו על ההוראות הללו, יהיה לכם קל יותר לשמור על השטיחים היקרים לכם. אם במידה והבלאי כבר מראה את אותותיו על השטיחים שלכם, זה הזמן למצוא חברה המתמחה בנושא של תיקון שטיחים. אחת החברות המוכרות היא א.א.אלופים בניקיון אשר עוסקת בתחומים של ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי מזרונים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי ווילונות בקיטור, תיקון שטיחים וספות, ניקוי בתים דירות ומשרדים ועוד. לחברה אזורי פריסה רחבים ועמידה בזמנים. לברת א.א. אלופים בניקיון, מעניקה אחריות מלאה על כל סוגי העבודות היא מציעה ללקוחותיה. לא לחנם מאות לקוחו בכ אזורי הארץ, ממליצים על החברה בחום

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×