חומר ניקוי שטיחים

חומר ניקוי שטיחים

אנו משקיעים נרבה כסף על שטיחים ועל עיצוב הבית בכלל. מצד שני על מנת לשמור היטב על שטחי הבית, יש לדאוג ולרכוש חומר ניקוי שטיחים בגלל שאין אנו רוכשים לעיתים כפופות שטיחים ובמיוחד אם מדובר על שטיחים איכותיים, עלינו לתחזק אותם נכון באמצעות תחזוקה הכוללת שאיבה וניקוי כתמים ע"י חומר ניקוי שטיחים יש לקבל טיפים מקצועיים לגבי ניקוי שטיחים והכוונה היא לניקוי הכתמים היות וחברות לניקוי שטיחים מבצעות ניקוי מקצועי ויסודי של השטיחים. יש לשמור על המראה המקורי של השטיח באמצעות שימוש עם חומר ניקוי שטיחים שיתאים לסוג השטיח הספציפי שלכם.

 

לפעמים נוכל לנקות את השטיחים בעצמנו אבל בכל מקרה, יש להזמין אחת לשנה חברת ניקוי שטיחים שיודעת באיזה שיטה וחומר ניקוי שטיחים מתאים ומקצועי יש לקבל הסברים לגבי ניקוי השטיח ובאיזה חומר ניקוי שטיחים יש להשתמש. שאלות אלה, יש להפנות כבר כאשר אתם רוכשים את השטיח. המוכר מכיר היטב את סוג השטיחים ויוכל לתת לכם את הטיפים הנכונים. יש לשים לב שכאשר כתם חדש נותר השטיח לנקות ולספוג אותו מיד. תוכלו לקבל טיפים גם מחברת ניקוי שטיחים לגבי שימוש עם חומר ניקוי שטיחים שלא יגרום נזק לשטיחים. בגלל שקיימים חומרי ניקוי רבים המיועדים לשטיחים יש לבחור בזהירות חומר ניקוי שטיחים, כזה שיתאים לסיבים וזאת לאחר שאתם יודעים מאיזה חומרי גלם השטיח שלכם מיוצר. תמיד כדאי להתעניין כמה שיותר לגבי חומר ניקוי שטיחים, כך שתהיו בקיאים בחומרי ניקוי שטיחים, כך שתוכלו לשאול את חברת הניקיון באיזה חומר ניקוי שטיחים היא בחה על מנת לנקות את השטיח שלנו באופן סודי.

מדוע מומלץ לשאול חברת ניקוי שטיחים באיזה חומר ניקוי שטיחים  עלינו להשתמש?

בגלל שחברת ניקוי שטיחים, הינה חברנה מקצועית שהיא בעלת ידע רב וניסיון, היא יכולה להמליץ על חומר ניקוי שטיחים שיתאים לסיבי השטיח שלכם, לאחר שאובחן על ידה. לחברת ניקוי שטיחים, ישנן מכונות משוכללות שמחדירים בהן חומר ניקוי שטיחים. החברה שואבת תחילה את  השטיח ואז מחדירה בו באמצעות פעולת ההזרקה, חומר ניקוי  שטיחים מהול עם מים בכמות הנכונה. הפעולה הבאה היא  קרצוף השטיח באמצעות מברשות רכות שמחוברות למכונה. השלב הסופי הינו יניקת החומר. פעולות אלה, נעשות כמה פעמים עד שהחומר שיוצא מהשטיחים יהיה נקי והכוונה למים צלולים, מה  שיקנה לנו את האינדיקציה שהשטיח נקי לחלוטין. על מנת לרענן את השטיחים בביתכם, מומלץ אחת לחודש לנקות עם חומר ניקוי שטיחים כמו שמפו יבש לשטיחים. חומר זה, יסיר לכלוך אשר נצמד לסיבים. החוכמה היא ברגע שישנו כתם טרי, היא לא לשפשף את הכתם, כי אם לספוג את הכתם ואז השתמש עם חומר ניקוי שטיחים.

 

אם אינכם יודעים כיצד להשתמש עם חומר ניקוי שטיחים יש להימנע משימוש בהם. חומרים אלה, הינם לרוב דביקים ושימוש ללא ידע יכול רק לגרום לנזק. יש להיזהר מהרטבת השטיח, היות ורטיבות שלא נספגה מהשטיח, עשויה לגרום לעובש. יש להישמר מתלייה של השטיח לאחר הניקוי למטרת אוורור או ייבוש, היות ותלייה של השטיח יכולה לגרום לפרימה של הסיבים. יש לדעת כיצד לבצע תחזוקה נכונה של השטיחים ביתכם, מה שישמור על אורך חייהם למשך שנים רבות. אם אתם מעוניינים לשמור נכון על השטיח ולהיפטר מקרדית האבק, יש ליבש אותו בשמש, היות וקרדית האבק אינה אוהבת שמש וחום ישיר עם טפיל זה, יחסל אותו כליל.  יש לציין כי שימוש לא נכון עם חומר ניקוי שטיחים שהוא חזק יותר, יכול לגרום לזליגת צבעי השטיח, מה  שלבטח אינו רצוי. אם אתם נעזרים בחברה קבועה של ניקוי שטיחים, תמיד תוכלו לקבל עצה או המלצה כבר בטלפון, באיזה סוג חומר ניקוי שטיחים עליכם להשתמש.

 

חומרי ניקוי שטיחי שיש להסתייע בהם בזמן שנוצרו כתמים

יש לציין, כי ישנם כתמים נפוצים שעשויים לצוץ בשטיח וקשה להסירם. ישנו חומר ניקוי שטיחים יכול להיות פשוט, יעיל ובטוח. חומץ לבן עם מים, סודה לשתייה יכולים לסייע המון להסרת הכתמים העקשנים בשטיחים מומלץ להשתמש עם חומר ניקוי שטיחים כגון שמפו עדין לשטיחים שלא יגרום לנזק או שיהיו בו חומרים כימיים חזקים, על מנת לנקות באופן בטוח את השטיחים שבביתכם, יש להשתמש עם חומרי ניקוי יעילים מצד אחד אבל עדינים מצד שני.ישנם היום חומרי גלם יעילים שנמצאים בחומר ניקוי שטיחים כגון סיליקון. תרכובת של חומר זה עם חומר  ניקוי שטיחים, מגן על סיבי השטיח ומקנה להם מגע רך ונעים. יש לציין כי חומר ניקוי שטיחים, כשמו כן הוא, אינו מיועד לחיטוי כי אם לניקוי בלבד . אם אתם מעוניינים גם בחיטי, זה הזמן הזמין חברת ניקוי שטיחים מקצועית וותיקה שתבצע את עבודת ניקוי ספות, על הצד הטוב ביותר.

 

אחד הטיפים החשובים לפני שאנו משתמשים עם חומר ניקוי שטיחים הוא שאיבת השטיח מלכלוך ואבק. יש לציין כי ישנם שטיחים  שיש להיזהר בניקוי שלהם וכן, להיזהר עם שימוש עם חומר ניקוי שטיחים. ניתן יהיה לנקות כתמים בשטיח באמצעות שימוש ידני בניקוי הכתם עם מטלית לחה וחומר ניקוי שטיחים. ישנן שיטות שונות של ניקוי שטיחים והכול תלוי בסוג השטיח. כמו כן, יש לשים לב גם אל חומר ניקוי שטיחים. בחירה נכונה של חומר ניקוי שטיחים יכולה גם לגרום לכתמים להתנקות כליל וגם לגרום לשטיח שלכם להיראות רענן ונקי בהרבה יותר. יחד עם זאת, יש לדעת כי אין כמו ניקו שטיחים מקצועי. לפעמים מומלץ להזמין חברת ניקוי שטיחים כי מדובר על שטיח עדין שמצריך ניקוי עדין של שטיחים. יש לציין כי הניקוי הכי זול הוא של שטיחים מקיר לקיר שדי קל לנקות אותו אבל רק באופן מקצועי בעזרת מכונות  משוכללות וחומר ניקוי שטיחים שיתאים לסוג השטיחים מקיר לקיר.

 

מנקים את שטיחי הבית בפעם הראשונה?

יש לציין כי אם זו לכם הפעם הראשונה של ניקוי שטיח עצמי בביתכם, יש לבחור נכון חומר ניקוי שטיחים. הימנעו מחומרים כימים חזקים, אשר רק יכולים להזיק לשטיחי הבית שלכם. ישנם אנשים אשר מחזיקים בשטיחים יקרים ועליהם להיזהר שבעתיים בטיפול וניקוי של שטיחים מסוג זה. לרוב אנשים שמחזיקים בשטיחים יקרים, יעדיפו ניקוי שטיחים מקצועי ובצדק כך שלא תיטלו על עצמם סיכון של ניקוי שטיחים עשוי לגרום נזק. יש לבחור חברת ניקוי שטיחים מקצועית שגם תוכל לנקות עבורכם באופן מושלם את השטיחים וכן, תוכל לתת לכם עצות באיזו שיטת ניקו יש לנקוט וכן באיזה חומר ניקוי שטיחים עליכם להשתמש.

 

חברת א.א. אלופי ניקיון, הינה אחת מהחברות המוכרות והוותיקות בארץ. לחברה 19 שנות ניסיון והיא מציעה שירותי ניקיון רבים, אשר כוללים: ניקוי ספות, ניקוי מזרונים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי בתים, משרדים, מוסדות ודירות, ריפוד בבית הלקוח, תיקון ספות בבית הלקוח ועוד. לחברה צוותים רבים אשר מגיעים לאזורי פריסה רחבים בארץ. לחברה מכשור משוכלל לניקוי וכן חומרי ניקוי משוכללים ומקצועיים לניקוי שטיחים וריפודים מכל הסוגים. החברה מעניקה אחריות מלאה על כל סוגי הניקיון שהיא מציעה ללקוחותיה. 

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×