ניקוי ספות עור

אנו מציעים שירות מלא לניקוי כל סוגי רהיטי העור: ספות, כורסאות, כיסאות, מושבי רכב ועוד. אנו משתמשים במוצרים מקצועיים. המוצרים פותחו עם השנים ע"י הרבה ידע וניסיון בתעשיית העור.

ניקוי ספות מעור

עור הוא לא רק כיסוי יפה ויוקרתי, הוא גם חזק יותר מרוב בדי הריפוד. עור יכול להישמר עשרות שנים אם הוא מתוחזק כראוי, ויחד עם זאת לאורך זמן הוא עלול להיות חשוף לנזקים ולכתמים מקריים. מקרים אלה צריכים להיות מטופלים באופן מיידי, וזאת כדי להגן על ההשקעה שלך, לשחזר את יופיו המקורי של העור ולהאריך את חיי רהיטי העור שלך.

חברתנו מתמחה בניקוי ספות עור ובד כגון אלקנטרה, מיקרופייבר, קנבס, פשתן, כותנה, פוליאסטר ועוד סוגים רבים. באמצעות ניקוי ספות מקצועי הנעשה בצורה הנכונה, ניתן להסיר אבק, שומנים, כתמים קשים וקרדיות אבק. ניקוי ספות איכותי יותיר ספות נקיות ומוכנות לשימוש.

ניקוי ספות עור

כאשר אנו רוכשים סלון עור במיטב כספנו וכידוע, מערכת ישיבה מעור לא עולה מעט, יש לדעת, כיצד לבצע תחזוקה נכונה או ניקוי ספות עור. יש לשמור על מגעה הרך והנעים של ספת העור, הברק והריח המיוחד של עור אמיתי. ראשית, יש לשים לב למיקום, היות וקרני שמש הבאות במגע ישיר עם ספות העור, עשויות עם הזמן לגרום לדהייה וסדקים בעור, מה שיגרום לספות העור, נזק בלתי הפיך. יש להסדיר באופן קבוע, תחזוקה הכוללת ניעור מאבק והסרת לכלוך כגון אבק ופירורים בין חריצי הספות. יש לעבור עם מטלית לחה לאורך כל הספות וגם באזורים אשר אינם נראים בעין. ישנם מגבונים מיוחדים לניגוב ספות עור ומומלץ להשתמש בהם לתחזוק השוטפת.

מגבונים אלה, מגיעים עם חומר פעיל אשר רק  מטפח את ספות העור. אחת לחודש, יש לעבור על ספו העור, עם קרם לחות המיועד עבור ניקוי ספות עור אשר בנוסף, מחדיר את הלחות הכה נחוצה לעור עצמו. ישנן ערכות ביתיות המנקות ספות העשויות מעור אמיתי וכן, יש לעקוב היטב אחר הוראות השימוש הנמצאות בערכות אלה. למרות שספות עור ניחנות בסיבים צפופים במיוחד, ייתכנו כתמים יבשים על הספות ויש לטפל מהר בכתמים, על מנת שלא יגרם נזק. כתמים יבשים שכבר חדרו עמוק לעור, מקטינים את הסיכוי להסירם, מאשר הסרת כתמים שזה עתה נוצרו.

לא כל ספות העור דומות בתהליך הניקוי שלהן

 

יש לדעת, כי קיימים סוגים רבים של עור ויש להבין, כי לכל סוג עור, יש את הטיפול שלו והכוונה היא לשימוש בחומרים שונים אשר יבצעו נאמנה פעולה כגון ניקוי ספות עור. ישנם סוגי עור, כאשר הנפוץ בהם הוא עור נאפה הניחן ברכות שלו. עור זה, נחשב לנוח מבחינת תחזוקה וכן, כתמים אינם נספגים בו בקלות כמו בשאר סוגי העור שעליהם נדבר בהמשך., הסוג השני של העור הוא ANILINE ונחשב לאחד מסוגי העור היוקרתיים ביותר. המראה של עור זה, הינו טבעי ומגעו הינו רך. החיסרון של עור זה הינו שהנוזלים עשויים להיספג בעור בקלות יותר, מאשר שאר סוגי העור.  יש לשים לב שחומרים המיועדים למטרת ניקוי ספות עור, יכולים להתאים לספת עור אחת אך לא לשאר ספות העור.

העור הנוסף שממנו עשויות ספות עור, הינו PULL UP שהוא גם רך ונעים למגע והוא נחשב לעור נושם, אך החיסרון הבולט שלו שהוא חשוף לחדירת נוזלים ושאריות של מזון ומצריך טיפול מיוחד לדחיית הכתמים, על מנת לשמור ולטפח ספות המיוצרות מעור ספציפי זה. העור הרביעי במספר הינו עור הפוך, או מה שנקרא בשפה המוכרת לנו יותר- זמש. זהו אמנם חומר גלם יפה במיוחד והעיצוב של חומר גלם זה הינו מיוחד. מצד שני חומר זה, עשוי להתלכלך ולכן ניקוי ספות עור הפוך, עשוי להיות מורכב יותר. זו הסיבה שלא מומלץ לנקות לבדד ספות עור הפוך, היות והנזק שעשוי להיגרם לספות אלה, יהיה חמור.

מה מותר ומה אסור לעשות בניקוי ספות עור הפוך?

יש לדעת, כי חל איסור להשתמש עם מים, היות וחשיפה של עור הפוך למים תפגום בספה. זו הסיבה שיש למצוא פתרונות יעילים יותר. ישנם חומרי ניקוי בשוק, אשר מיועדים להסרת כתמים משכבת העור העליונה של הספות. לדוגמא, תרסיס מיוחד שיש להתיזו על הספות. התרסיס יתייבש לאחר כמה דקות ויש לשפשף בעדינות את אזור הכתם באמצעות נייר זכוכית העדין ביותר. לאחר השיוף, יש לצבוע בצבע מיוחד ושקוף את הספות. קיימות בשוק, מברשות מיוחדות המיועדות עבור ניקוי ספות עור הפוך. מברשת זו, תתאים ללכלוך כגון פירורים, חול או בוץ שהתייבש. עם המברשת יש לעבוד בכוון אחד ובתנועות עדינות. ישנו עוד כלי ניקוי הנראה כמו קובייה ופועל כמו מחק  שגם באמצעות קובייה זו, ניתן יהיה לנקות עור הפוך.

יש להיזהר משימוש עם תכשירי לחות לספות עור הפוך. אם הבחנתם בכתם, ניקוי ספות עור הפוך, ניתן יהיה לבצע עם מעט חומץ לבן ומים וללא שפשוף, כאשר ישנם כתמים ולהסירם באמצעות המברשת המיוחדת המסייעת לניקוי של זמש או עור הפוך.  יש להימנע בכלל, משימוש בחומרי ניקוי שאינם מיועדים לניקוי ספות עור. עם עברתם עם מטלית ספוגה במעט מים על ספות העור, דאגו מיד לייבש את בספות בעזרת מטלית יבשה. ניתן לשאוב ספות מעור, אך יש להימנע מתדירות תכופה של שאיבה.  מצד אחד, ספות עור, מקנות מראה קלאסי ומעוצב לבית ואף במובן מסוים יוקרתי, אבל התחזוקה וכן ניקוי ספות עור עשויה להיות מורכבת למדי. יש לדעת, כי במשך השנים, הספות צוברות שכבה של לכלוך  ולא תמיד ניתן להסיר שכבה זו, אלא, רק באמצעות חברה אשר מתמחה בתחום של ניקוי ספות עור.

לא תמיד המראה של ספות עור יהיה בוהק כמו בימים הראשונים

 

קחו בחשבון, כי המראה של ספות העור שלכם, לא יישאר לנצח בוהק ומזמין. יש לשמור עליהן כנדרש באמצעות תחזוקה שוטפת וטיפוח הספות באמצעות תכשירים מיוחדים שבאמצעותם מנגבים עם מטלית מיוחדת את עור הספות. אין מדובר על עבודה או תחזוקה קשה כלל. אם תקפידו להשתמש אופן קבוע על פי הוראות של חברת ניקוי ספות עור, תוכלו להמשיך ולשמור עוד שנים רבות על ספות העור היוקרתיות שלכם. מצד שני, ישנם כתמים שאינם רצויים ואפילו קשים, כגון כתמי דיו. במקרה זה, יש לטבול מקלון צמר גפן, עם חומץ ואפשר גם עם מעט אלכוהול ולשפשף בעדינות על אזור הכתם. יש לנסות את החומר תחילה באזור נסתר בספה, כך שתהיו בטוחים כי לא ייגרם נזק לספות העור שברשותכם.

אז כמה עולה לנו לנקות ספות מעור באמצעות חברה מקצועית?

 

יש לדעת כי מחיר ניקוי ספות עור עשוי להשתנות והמחיר אינו אחיד. סוג העור מהווה מרכיב עיקרי במחיר. למשל האם העור של הספות צבוע? האם העור מעובד או בעל ציפוי? יש לציין, כי ישנם סוגי עור שדרושים להתייחסות של אנשי מקצוע אשר מומחים בניקוי כל סוגי ספות העור. ניקוי סטנדרטי של הצטברות לכלוך יהיה זול יותר להסרת כתמים קשים. אם ניתן יהיה לנתק את הריפוד בספות כגון כריות שניתן להסיר את הכיסויים, המחיר יהיה שונה מאשר ריפוד קבוע שלא ניתן להסירו מהכריות. יש להסתמך על ההמלצות של בעלי מקצוע בתחום של ניקוי ספות עור. יש לשים ל להמלצות של מכרים או קרובים שמנקים על בסיס קבוע את ספות העור שלהם אצל חברת ניקיון מסוימת והם שבעי רצון ממנה.

יש לפנות אל חברה וותיקה המתמחה שנים עם ניקוי ספות עור, כזו שמציעה שירות בפריסה ארצית ויודעת לנקות את כל סוגי ריפודי העור. חברה מומלצת הינה חברת א.א.אלופים בניקיון, אשר עוסקת כבר 19 שנה בניקוי ריפודי עור, ריפודי בד, ניקוי שטיחים , ניקוי ווילונות ואפילו ניקוי ריפודי רכב. החברה מציעה סל של שירותי ניקיון מגוונים, אשר כוללים גם ניקיון בתים, דירות ומשרדים, כך שתוכלו לנצל את הזדמנות ולהקנות לביתכם ולריפודים בו, מראה נוצץ, נקי והכי חשוב ניקיון שרק ישמור על בריאותכם. למשל תוכלו לבצע גם ניקוי מזרונים ועוד פעולות ניקוי נוספות באותה החברה, אשר מציעה שירות מקצועי ואדיב, תוך עמידה בזמנים וכן, מחירים סבירים בהחלט. יש להשתמש בשירות של ניקוי ספות עור, אחת לשנה או לשנתיים וכן, לשמוע בעצת צוות הניקיון המקצועי והקבוע של החברה, לגבי תחזוקה שוטפת ונכונה של ספות העור שלכם.

קטגוריות נוספות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×