שיטות מובילות לחידוש הספות שלכם

הספה היא אחד הרהיטים היותר שימושיים בבית: היא משמשת לאירוח, ל"רביצה", לזמן איכות משפחתי, לשיחה טובה ועוד. לכן אין זה מפתיע שאחת לתקופה, הספה הביתית זקוקה למעט אהבה ולניקוי טוב. ניקוי הספה מציע יתרונות רבים ובעיקר, הוא מונע מכם את הצורך לרוץ לחנות הרהיטים ולקנות ספה חדשה. בעזרת ניקוי איכותי ניתן לחדש את מראה הספה, להחזיר עטרה ליושנה ולהרגיש שהתחדשתם מבלי לשבור את הכיס.

רוצים חידוש? זה הזמן לניקוי יסודי

ניקוי ריפודים וספות

חידוש הספה נעשה על ידי ניקוי יסודי שלה, כאשר כיום ישנן כמה וכמה שיטות לחידוש הספות. אחת השיטות היותר נפוצות היא ניקוי עם חומץ. זו אולי נשמעת כמו תרופת סבתא לספה, אך תתפלאו לגלות מה טיפול בחומץ יכול לעשות. מלבד "חומרים טבעיים" ישנם כמה וכמה חומרים ייעודיים שמתאימים למטרה זו. חומרים אלו נועדו להתמודד עם לכלוכים וכתמים יותר קשים ובידיו של צוות מיומן ומקצועי יעשו נפלאות. כמובן שאתם יכולים לנקות את הספה בעצמכם, או לחלופין להזמין חברה מקצועית שתעשה זאת עבורכם. שירותיה של חברה יכולים להקל עליכם, לחסוך את הזמן וההתעסקות ולספק תוצאות יותר איכותיות.

ריפוד הספה, גם כן אפשרות

שיטה נוספת לחידוש הספה היא על ידי ריפוד. א.א אלופי הניקיון, אם קצו כל הקיצים וגם החומרים הכי איכותיים ומקצועיים לא מצליחים להסיר את כל הכתמים, אין כל סיבה לזרוק את הספה לאשפתות. אפשר ללכת לחנות בדים, לבחור בד שאוהבים, לרפד את הכריות וליהנות מספה מחודשת, שיקית ואופנתית. כיום אפשר לבחור מתוך מגוון גדול של בדי ריפוד מיוחדים לספות החל בבדים מוכנים וכלה בבדים בעיצוב בלעדי וייחודי רק לכם.

 

 

שיטת ניקוי ייחודית

מה הסיכון בלהשאיר את הספה AS IS? קרדית האבק, כתמים, עובש, שערות של בעלי חיים, טושים, שתן ועוד, כל אלו הם רק חלק מהלכלוכים הנפוצים שניתן למצוא על ספות. לכן ניקיון הוא השלב הראשון והחשוב ביותר. אחת השיטות לניקוי ספות היא על ידי טכניקה של הזרקה ויניקה. במהלך הטיפול מזריקים את החומר אל הבד בלחץ ואז שואבים אותו החוצה. כשהוא נשאב הוא לוקח עמו את כל הקרדית, הלכלוך והאבק והספה תיראה לכם כמו חדשה ממש.

מסקנה: כיום ישנם מוצרי ניקוי ייעודיים אשר יסירו כל כתם בקלות וביעילות ובמידה והניקוי אינו צולח מכל סיבה שהיא, אפשר גם לנסות ריפוד חדש ולבחור בד מעוצב וייחודי.

נכתב באדיבות המומחים של דומיין בדים.

ניקוי ריפודים וספות

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×