המשפחה שלך מבלה כ-1/3 מהיום על מזרני השינה. הגיוני שתרצה שהמזרנים האלו יהיו נקיים ככל האפשר.

נגן וידאו

רוצים לקבל ייעוץ או לדעת מחירי ניקוי מזרונים? לחצו!

עובדות מהירות על ניקוי המזרן:

 • סביר להניח שאתה חולק את המיטה שלך עם קרדית האבק ועוד יצורים מיקרוסקופיים אחרים.
 • צואת קרדית האבק מכילה גואנין כימי המהווה את מקור האלרגן שגורם לתופעות אלרגיות ואסטמה.
 • קרדית האבק חיה בין 60-150 ימים, נקבות מטילות 80-100 ביצים (בכל מחזור).
 • הלכלוך שקרדית האבק מפרישה ביום-גדול פי שניים ממשקל גופה.
 • ניקוי מקצועי של המזרן שלך יכול לעשות הבדל עצום בהרגשה ובשינה שלך.
 • מרכיב עיקרי באבק הבית הוא צואת קרדית האבק ופגרי קרדית האבק.
 • מכל חדרי הבית, בחדר השינה יש את הכמות הגדולה ביותר של קרדית האבק, ניקוי המזרון מצמצם את הבעיה.
 • ניקוי מזרנים – מידע וטיפים יעילים בתקופת הקורונה ובכלל בשונה מניקוי ריפוד או שטיח, המזרונים הינם עבים בטבעם והוא בעל כמה שכבות של ספוג. כתמים של זיעה, שומן גוף, דם או שתן, נספגים עם הזמן ונשמרים בין שכבות המזרון. כאשר אתם מבחינים בכתמים אלה, יש מיד לנקותם כאשר הם רק נוצרו. יש לדעת, כי ניקוי מזרנים, הינה פעולה נחוצה אשר שומרת על ההיגיינה שלנו ולכן, יש למצוא חברה אשר מתמחה עם ניקוי כל סוגי הריפודים אשר כולל גם ניקוי וחיטוי מזרונים. יש לציין כי תחזוקה שוטפת של מזרונים, אינה חייבת להיות כל כך מורכבת. יש לדעת, כי הזנחת מזרונים יכולה לפגום במזרון ובבריאות של כולנו ולכן, יש להקפיד על ההוראות של חברת הניקיון, לאחר שהיא תנקה את המזרונים בביתכם.שינה על מזרון מאובק ומלוכלך, גורמת בוודאות, נזק למערכת הנשימה. הנשימה שלנו הינה כבדה יותר בשעות הלילה ולכן, יש להקפיד על תחזוקה נכונה ועל ניקוי מזרנים מקצועי לפחות אחת לשנה. יש לציין, כי ניקוי מקצועי של המזרונים בכל הבית, תאריך גם את חיי המזרון וכן, חברת ניקיון המתמחה בניקוי ספציפי זה, מחטא את המזרונים. יש לשאוב אחת לשבוע את המזרון באמצעות שואב אבק עוצמתי כאשר השאיבה עצמה, מתבצעת משני צדדיו של המזרון. יש להוציא את המזרון לאוורור בשמש ובאוויר הצח, לפחות אחת לשבועיים ולהפוך אותו בכל שאיבה לצדו השני. בדרך זו, תמנעו מחדירת אבק וקרדית האבק. המזרון יהיה מאוורר ונקי יותר.דאגו כי המזרן יאוורר

  יש אנשים שאוהבים עיצוב פנים ומסדרים המון כריות על המיטה, יש לדעת שאולי זה יפה ואסתטי לעין, אך אינו מאוורר את המזרן. יש להימנע מפעולות אלה ולתת למזרון כמה שיותר אוויר. אם גיליתם כתם על המזרון, יש לנקות אותו באמצעות חומרי ניקוי ביתיים כגון חומץ, או אבקת סודה מהולה במים עד לקבלת תמיסה. יש להימנע מניקוי במים, מה שיגרום לעובש והצטברות של עובש, חיידקים ופטריות בתוך שכבות המזרון. יש לזכור , כי שליש מחיינו אנו מבלים בשינה ולכן, יש לשמור במיוחד על ניקיון והיגיינה של המזרון.

  ניקוי מזרנים

  כאשר אתם מבחינים בכתמי נוזלים על המזרון יש לספוג אותם תחילה ולהשתמש בספוג עדין ולטפוח בעדינות עד  למצב של ספיגה מלאה של הכתם. יש לבדוק שלא נותר כתם נוזלי על המזרן לאחר ביצוע פעולה זו. כאשר מדובר על כתמי שתן, כמו במזרונים של ילדים קטנים, הכתם הוא קשה להסרה וכן הריח הרע הוא גורם לא נעים ומזיק לבריאות. ניתן ליצור תמיסה של מי חמצן יחד עם סודה לשתייה, מה שגם ינקה ויספוג את הריח הרע מהמזרון.  יש לציין, כי קיימים מזרונים אשר מכילים קפיצים ולכן, על מנת לא לגרום עובש או חלודה במזרון שהוא יקר, מומלץ להזמין חברת ניקוי מזרנים מקצועית וותיקה.

  כיצד מתבצע ניקוי מקצועי של מזרנים?

  על מנת להיות בטוחים כי המזרון ינוקה באופן מקצועי, הזמינו חברת ניקוי מזרנים אשר מביאה מכשור משוכלל אשר מחדיר חומרי ניקוי ייעודיים לאחר שהמזרון נשאב היטב באמצעות שואב אבק עוצמתי. אותה מכונה אף שואבת את הנוזלים לאחר קרצוף המזרון בעזרת מברשות רכות וייעודיות לביצוע פעולה זו. את ההחדרה של החומרים הייעודיים לניקוי, הקרצוף והשאיבה של הנוזלים, החברה תבצע מספר פעמים ואז ניתן יהיה לראות מתי הנוזלים שנשאבו יהיו נקיים, משמע שהמזרון נקי.

  אם החלטתם לרכוש חומרי ניקוי מהמרכול, יש לשים לב אם חומר הניקוי מתאים למזרנים. יש לשים לב להוראות השימוש ולעבוד על פיהם. יש לזכור תמיד כי אפילו אם לא הבחנתם בכתמים על המזרון, אנו מסתובבים מצד לצד בזמן השינה וגופינו מפריש הפרשות כגון רוק זיעה ושומן טבעי מהעור והקרקפת. יש לדאוג לתחזוקה שוטפת של המזרונים ולניקיון מקצועי כמו ניקוי מזרנים אשר יתבצע באמצעות חברה וותיקה המחזיקה בצוות ניקיון אשר מתמחה שנים בניקוי ספציפי זה.

   

  פעולות למניעת הרס המזרון ושמירה על ההיגיינה

   

  ההמלצה של חברות ניקוי מזרנים בדבר תחזוקה נכונה ושמירה על הבריאות וההיגיינה היא, לאוורר מדי יום את המזרון אשר עליו אנו ישנים. יש לאפשר למזרון "לנשום" משנת הלילה שהיא הארוכה ביותר. בקיץ למשל, אנו נוטים להזיע יותר ולכן, אוורור זה, הינו חיוני. יש לעבור על המזרון עם חומץ טבעי ביתי המדולל במים ביחס של 50%. מזרון אינו מתייבש בקלות ולכן, מומלץ לעבור עליו עם סמרטוט נקי. אם אתם חשים שעדיין ישנה לחות באזור מסוים במזרון, הקפידו לייבש את האזור עם מייבש שיער עד לייבוש המלא. יש להימנע משפשוף הכתם עד למצב שיהיה רחב יותר מה שיגרום למזרון להיות מלוכלך יותר וזו הפעולה ההפוכה שבה אנו בטח לא מעוניינים.

  על מנת לא ללכלך את המזרון ולשמור עליו נקי למשך שנים, יש להימנע מאכילה או שתייה על המיטה, לעטוף את המזרון במגן מזרונים, מה שישמור עליו מפני כתמים שונים כגון דם או הפרשות אחרות. אלה הן העצות היעילות שתיתן לכם חברת ניקוי מזרנים. את המזרון שאנו ישנים עליו, אנו רוכשים בכסף רב ולבטח לא נרכוש בכל שנתיים מזרון חדש ולכן, יש לשמור עליו, היות ומזרון איכותי, אמור להחזיק מעמד למשך 8 שנים.

  השקעה חכמה ובמחיר זול תשמור על המזרונים שלכם נקיים

   

  אם החלטתם לנקות באופן יסודי ומקצועי את המזרונים בביתכם, יש להזמין חברה מקצועית המתמחה בתחום של ניקוי מזרנים. חברות ניקיון כל סוגי הריפודים, תדענה לתת את העבודה המקצועית ביותר ולשים לב לפרטים הקטנים ביותר, מה שיגרום למזרונים להישאר נקיים, מחוטאים והם ייראו כחדשים. חסרות אלה, יודעות להתאים את חומרי הניקוי הייעודיים וכן, מעניקות אחריות מלאה על הניקוי עצמו.

  מומלץ שלא להתפשר ולהזמין חברה וותיקה ומומלצת, אשר מבצעת ניקוי מזרנים מקצועי ויעיל. הניסיון של מכרים וחברים, גורם לנו להיות בטוחים יותר בבחירה שלנו. הניקיון נעשה באמצעות צוותי ניקיון מוכשרים, אשר ינקו את המזרונים באמצעות החדרת חומרי ניקוי, שפשוף עדין במברשות רכות ויניקה. תמיד יש לזכור, כי קיים קשר הדוק, בין רמת הניקיון בביתכם לכמות החיידקים הנמצאים בו. כאשר מדובר על מזרונים, אז על אחת כמה וכמה. שיש לדאוג שבעתיים לניקיון.

  על מנת למצוא חברה אמינה, הניסיון והוותק, ההמלצות האישיות וכן המלצות בפורומים ובאתרים עשויים לסייע המון בבחירה נכונה של חברת ניקוי מזרנים. לרוב, חברות אשר עוסקות עם ניקוי ספות, וכן ניקיון כגון ניקוי שטיחים, מבצעות  גם ניקיון של מזרונים. מומלץ לבצע סקר שוק ולמצוא את המחיר שמציעות לפחות 3 חברות עבור מ"ר. אחת מהחברות המומלצות בישראל, הינה חברת א.א אלופים בניקיון אשר עוסקת 19 שנה בכל סוגי הניקיון ומתמחה בניקיון של כל סוגי הריפודים הכוללים גם ניקוי ריפוד רכב. החברה שולחת צוותי ניקיון מומחים אשר עובדים עימה שנים. לחברה אחריות על כל סוגי הניקיון שהיא מבצעת.

  חברת א.א. אלופים בניקיון, מעניקה שירות מקצועי ואדיב, עומדת בזמנים אשר נקבעו מראש וכן מחיריה הינם סבירים. החבר תשמח לייעץ ולשלוח להם הצעת מחיר.

קטגוריות נוספות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מחירים והנחות מיוחדים

שכדאי להכיר!

ספה שני מושבים

250 ₪

ספה שלושה מושבים

220 ₪

ספה שלושה מושבים

350 ₪

מבצע!

ספה 3+2

390 ₪ בלבד!

ספה פינתית (5 מושבים)

390 ₪ בלבד!

תוספת מושב

החל מ-65 ₪

תוספת כורסא

החל מ-50 ₪

תוספת כיסאות

החל מ-15 ₪

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×