מנקה ספות

מנקה ספות

היום, המודעות הישראלית רק גוברת בכל מה שקשור אל ניקיון, אסטטיקה והיגיינה בבית. רבים משתמשים בשירותיו של מנקה ספות והכוונה היא לצוות של חברת ניקוי. למעשה מנקה ספות, מגיע עד לביתכם עם מכונת ניקוי משוכללת ועם חומרי ניקוי איכותיים שהותאמו לסוג הריפוד שלכם. המחיר של מנקה ספות הינו זניח לעומת התוצאות ושימור הספה. יחד עם זאת, יש לבצע תחזוקה נכונה בספות והכוונה היא לשאיבה של אחת לשבוע, כזאת שתהיה יסודית וכן, להגיע בחריצי הריפוד על מנת לשאוב פירורים ואבק על מנת למנוע את היווצרותה של קרדית האבק ובקטריות למיניהם. בגלל שישנן חברות רבות של ניקוי ספת, יש להקפיד בבחירה של מנקה ספות, הכוונה היא לוותק, להמלצות ולמוניטין. אם תראו כי כל אלה  נמצאים אצל חברת ניקוי ספות, תוכלו להיות בטוחים, כי מנקה ספות שיגיע אל ביתכם יהיה מיומן ותוכלו לסמוך על עבודתו בעיניים עצומות תוך זה שהוא מעניק אחריות מלאה על עבודתו.

 

כל נושא של מנקה ספות מקצועי, החל לפני עשור, כאשר שירות זה הגיע אלינו מארה"ב הרחוקה כאשר שירות זה, הינו בין הפופולאריים ביותר. בזמנו, רק חברות בודדות החזיקו צוות כמו מנקה ספות, אך היום המודעות הינה גבוהה וניתן לראות המון חברות לניקוי ספות.  ישנן חברות המגיעות אל ביתכם, על מנת לבצע דגימה בחלק קטן של הספה, על מנת שתוכלו להיווכח בתוצאה של מנקה ספות מקצועי. חשוב לעצב את סלון הבית באופן הנכון והטוב ביותר, אבל מצד שני חשוב לשמור על ניקיון הסלון והספות בפרט, היות ואנו משתמשים בהם המון ובאופן יום,יומי. יש לתחזק נכון את ספות הבית באופן קבוע ושטף, כך שניתן יהיה ליהנות מהן ולשמור על ההיגיינה החשובה גם לשמירה על בני הבית.

 

אין ספות שאינן צוברות כתמים 

כמה שתנסו לשמור על ניקיון הספות, תמיד יהיו בהם כתמים, אם ממשקאות, ממזון ,מזיעת גוף, שומן גוף ועוד. זו הסיבה, כי יש להזמין אחת לשנה מנקה ספות מקצועי אשר יחטא וינקה את ספות הבית. התחזוקה הינה חשובה מאוד, היות וניקיון של אחת לשנה לא יספיק, אם לא תקפידו על שאיבה של אח לשבוע. על מנת לא לפגוע במראה האסתטי של הסלון, יש לשמור על ניקיון הספות. כאשר מנקה ספות יגיע לביתכם, הוא פשוט יחדש את מראה הספות באמצעות ניקוי וטיפול מקצועי. יש לציין, כי מנקה ספות הינו שירות אשר מתאים לכל שכבות האוכלוסייה. רבים ולמעשה כול מעוניינים לארח אנשים בבית נקי ובמיוחד על ספות נקיות שיהיה נעים ואף יהיה  רושם נכון על הבית ועל בעליו. הסלון שלנו מרה עלינו הכול, כמה אנו  מטפחים את הבית כמה אנו אוהבים לארח ודואגים שהבית יהיה נעים ואסתטי ועוד.

 

סלון שיהיה מוזנח, יקנה רושם רע, של הזנחה מצד בעלי הבית וחוסר אכפתיות. בתים שיש בהן ספות מוזנחות, לא נעים להיכנס אליהם. אנשים שמוזמנים לסלון מוזנח בבית, ימהרו ללכת בגלל תחושה הכול כך לא נעימה אין זה משנה אם הספות בביתכן עשויות מעור, בד, עור הפוך וכדומה. בגלל שספות משמשות לצורך ישיבה ממושכת, יש לדאוג לתחזוקה וניקיון מקצועי שיתבצע באמצעות מנקה ספות. ניקוי לא מקצועי וחובבני של הספות, עשוי לגרום לנזקים בלתי הפיכים שיעלו הרבה יותר מאשר ניקוי ספות מקצועי.  אם אתם אוהבים את ספות ביתכם, שמרו עליהם באמצעות פעולות קבועות. לא כולם יכולים להתחבר שוב לספות חדשות וכן, הסלון המוכר שלנו הוא זה שאהוב יותר ולפעמים ישנן ספות שיש להן ערך סנטימנטלי. אם המקרה שלכם הוא כזה, הזמינו מנקה ספות מקצועי אשר יגרום לספות שלכם להיות כחדשות לחלוטין, עד כי גם אתם תתקשו לזהות אותן.  

 

כל ספה עשויה מחומר גלם אחר וכך גם הניקוי שלה יהיה שונה

לא כל ספה, עשויה מאותו חומר ולן, יש לדעת כיצד לנקות ספות לפי אבחון מקצועי של הריפוד. האמת היא שגם לא כל חומרי הניקוי מתאימים לכל סוגי הריפוד ולכן, יש לגעת היטב ממה עשויה הספה בביתכם, כך שאם זה מדובר על ניקוי כתם, יש למצוא חומר מנקה ספות שיתאים. יש לדעת, כי כל מנקה ספות יצהיר בפניכם שישנם חומרי ניקוי שיכולים להזיק יותר מאשר להועיל והסיבה היא אי ההתאמה של חומר הניקוי לספות עצמן. בתים שיש בהם חיות מחמד, ניקוי של הספות יהיה תכוף יותר. לחיות מחמד כגון כלבים, יש ריח גוף אשר נדבק על הספות וכן פרווה שנושרת ויכולה להידבק בסיבי הספה ועל שטח הספות עצמן. גם בתים שיש בהם ילדים ותינוקות, הכתמים על הספה יהיו רבים יותר. מנקה ספות מקצועי, ידע להבחין בין סוגי הכתמים, על מנת למצוא את חומר הניקוי שימיס את הכתמים וכן על פי סוג בד הריפוד עצמו. ניתן למצוא כי קיימות שיטות ניקוי שונות אם לבד אימפאלה, בד אלקנטרה, עור, בד סינטטי או בד טבעי. יש לדעת, כי כל מנקה ספות, מתחיל בשאיבה חזקה של הספות. יש לשאוב היטב ואז אם מדובר בספות העשויות בד, יש להזריק חומר ניקוי ייעודי. לאחר מכן יש לקרצף באמצעות מברשת שנמצאת במכונת הניקוי את הפות ואז לבצע יניקה. פעולה זו, תתבצע כמה פעמים עד שהמים ביניקה עצמה יהיו נקיים לחלוטין מכל לכלוך. מנקה ספות מנקה את הכריות של הספות באופן יסודי ואז בסוף הניקוי יחזיר אותן למקומן. כתמי שמן צמחי או כתמי שמן מחי, יהיו קשים להסרה אבל בכל זאת, ניתן יהיה להסירם באמצעות שיטות וחומרי ניקוי שכל מנקה ספות מקצועי ידע לבחור לניקיון מושלם של הספות.

 

חומרי ניקוי המפרקים אנזימים

יש לציין כי מנקה ספות, ישתמש עם חומרי ניקוי המכילים אנזימים, כשאר אלה מרככים את הכתמים הקשים, מה שקל יהיה להסיר לאחר פעולה זו. כאשר הכתם נעשה לגוש, יש להבריש כלפי חוץ. הכתם חייב להיות מפורק. עבודת מנקה ספות, נעשית באמצעות מכונה מיוחדת לניקוי ספות שהיא עוצמתית ומקצועית. יש לשים לב, כי חומרי הניקוי אינם מזיקים לסביבה, היות וכל מנקה ספות אשר מציע את שירותיו, מגיע עד לבית הלקוח כאשר ישנם ילדים ובעלי חיים. על מנקה ספות, לבחון ולבדוק את הספה לא רק לפני הניקוי כי אם גם לאחריו, כך שהספה תהיה נקייה ומבהיקה. המכונה אף שואבת ומנקה את כל שאריו המים והסבון, כאשר היא מחדירה שוב מים נקיים לבד ריפוד הספה. למעשה הספות נותרות לחות במשך 24 שעות ואסור לשבת עליהן, עד לייבושן המלא.

 

אם חיפשתם חברת ניקוי ספות, תוכלו למצוא חברות שהן וותיקות כמו חברת א.א.אלופי ניקיון, אשר קיימת מזה 19 שנה. החברה מתמחה בניקוי של כל סוגי הריפודים וכן מציעה שירותי ניקוי רבים, כגון: ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי מזרונים, ניקוי בתים, דירות, משרדים, מוסדות ואפילו אולמות אירועים וכן, תיקון ספות בבית הלקוח וריפוד ספות בבית הלקוח. לחברה אחריות רבה על כל עבודותיה וכן, שולחת צוותים אשר מורכבים ממנקה ספות מיומנים. לחברה מכשור משוכלל של ניקוי ספות וכן, חומרי ניקוי איכותיים במיוחד שהותאמו לסוג הריפוד שלכם.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×