ניקוי מזרנים בקיטור

ניקוי מזרנים בקיטור

אנו מבלים את שליש מחיינו בשינה. רק בגלל עובדה זו, עלינו להיות מודעים יותר ולדאוג שחברת ניקוי מזרנים בקיטור תנקה לעומק את המזרונים שלנו ובכך נרחיק חיידקים מזיקים, עובש פטריות וקרדית האבק. יש לציין כי ישנם כתמים או ריחות רעים שחודרים למזרון ורק באמצעות ניקוי מזרנים בקיטור, ניתן יהיה להסיר הן את הכתמים והן את הריחות. לא נעים לחשוב עלזה אבל במזרונים שעליהם אנו ישנים שי המון לכלוך ושאריות של הפרשות, שומן גוף, אוכל או שתייה שנשפכה על המזרון. האמת שקשה מאוד לנקות מזרון לבד ולא כל אחד, יכול לנקות את המזרון גם בשל חוסר הידע והן בשל מכשור מקצועי וחומרי ניקוי שאין לנו בהישג יד ואם היו לא היינו גם יודעים להשתמש בהם.

 

מזרנים נקיים יסייעו לנו לישון טוב יותר ואיכות השינה בלילה, תשפיע גם על איכות חיינו. ניקוי מזרונים בקיטור, ישפיע על השינה שלנו, להיות שקטה ונעימה יותר. ריחות רעים ממזרונים, אלרגיה ממזרונים שאינם נקיים או מלאים בקרדית האבק, גורמים לנשימה שלנו להיות קשה יותר, מה שישפיע על שינה לא שקטה בלילה. קרדית האבק, הינה יצור מיקרוסקופי אשר מייצר אלרגיה באמצעות הצואה שהיא מפרישה. קרדית האבק, מתחפרת בשטיחים, ספות ומזרונים במיוחד. הקרדית אוהבת מקום לח וחשוך. השיטה הטובה ביותר לחסל אותה היא באמצעות ניקוי מזרנים בקיטור. מדובר על 1000 מעלות של אדים יחד עם חומר ניקוי ייעודי שמתאים לסוג ובד המזרון. ניקוי זה שהוא ניקוי מזרנים בקיטור, מחטא ומחסל את קרדית האבק וכן, מסיר כתמים וריחות רעים.

 

מתי מומלץ להזמין ניקוי מזרנים בקיטור?

יש להזמין חברת ניקוי מזרנים בקיטור, כאשר אתם ואחד מבני המשפחה מתעטש או משתעל, יש לו אדמומיות בעיניים והוא אינו חולה בשפעת, כי אם תופעות אלה חוזרות על עצמן, סימן שהוא חטף אלרגיה מקרדית האבק. זה הזמן שתצטרכו להזמין שירותי ניקוי מזרנים בקיטור. המחיר של ניקוי מזרנים בקיטור עשוי להשתנות מחברת ניקיון אחת למשנה אבל יש להבין, כי שירות ניקוי מקצועי זה מאוד נחוץ לאנשים רבים שמעוניינים באמת לישון בשקט על מזרון נקי לחלוטין, כאשר נוקה באדי קיטור במעלות גבוהות מאוד. ניקוי זה, מבטיח לנו חיסול כל החיידקים והיצורים שעשויים לפגוע בבריאותנו. לא נעים לישון עם המון לכלוך ואבק ועל אחת כמה וכמה, כאשר מדובר על ילדים שבריאותם כה חשובה לנו.

 

למשל כתמי דם ושתן, ניתן יהיה להסיר רק באמצעות ניקוי מזרנים בקיטור. גם חידוש המזרון יכול להתבצע באמצעות ניקוי מזרנים במזרון. גם לכלוך של בעלי חיים, כגון שומן, שתן וריחות שנודפים מהם, יכולים להתנקות מספות ומזרונים באמצעות שיטת ניקוי מזרנים בקיטור. גם הנשימה שלנו בלילה או בשינה בכלל היא כבדה ומכאן כאשר המזרון מאוד מלוכלך, בריאותכם מסתכנת. מומלץ לפחות אחת לשנה להזמין חברת ניקוי מזרנים בקיטור. תוכלו לתרום הון בתחזוקת המזרון, בשמירה עליו באמצעות מגן מזרנים, אשר יגן עליכם מאבק וחיידקים. ראשית  יש לשאוב אחת לשבוע את המזרון על שני צידו באמצעות שואב אבק. יש להפוך את המזרון אחת לחודש בכל פעם מצד אחר. יש לאוורר את המזרון בשמש ובאוויר הצח.

 

ניקיון מוקפד ויסודי של מזרנים רק באמצעות ניקוי בקיטור

יש לציין כי הניקוי המוקפד והיעיל ביותר לחיסול של חיידקים, פטריות, עובש וקרדית האבק וכן כתמים שונים שקשה להסיר הינו רק באמצעות ניקוי מזרנים בקיטור.הקיטור נועד להיפטר מכתמים קשים. ניתן לחטא מערכות ישיבה וכן ניתן לבצע ניקוי מזרנים בקיטור באמצעות חברה מקצועית אשר עוסקת בניקוי כל סוגי המזרנים ובשיטות מתקדמות. האופן אשר בה פועלת מכונת ניקוי מזרנים בקיטור באמצעות לחץ מים אשר מתחממים במעלות גבוהות מאוד. במכונת הקיטור מוחדר חומר ניקוי וחיטוי אשר יגרום למזרון להתנקות ולהיראות כחדש. ניקוי מזרנים בקיטור, מאפשר להסיר כתמים והסרה של אלרגנים, סילוק כתמי עובש, ניקוי וחיטוי המזרון והסרת כתמים עקשניים, זיעה, שומנים ועוד.

 

רבים מודעים לשירות ניקוי מזרנים בקיטור. גם אם תנסו לנקות ככל שניתן ולאוורר את המזרונים שלכם בבית, הם לא ינוקו כמו שצריך, כי אם רק באמצעות ניקוי מזרנים בקיטור באמצעות חברת ניקיון מקצועית. מומלץ שלא לחסוך או להזניח את מצב המזרון, כי אם להזמין חברת ניקוי מזרנים בקיטור. מזרנים שמאוד חשוב לנקות ואפילו פעמיים בשנה, הינם מזרונים של ילדים ותינוקות. מזרנים אלה נוטים להתלכלך מהר וכן, החשיפה של הילדים לחיידקים  יש להקפיד תמיד על תחזוקה וניקו מזרנים בקיטור חברה אמינה ומיומנת אשר תגיע עד לביתכם. יש כאלה אשר מנסים לנקות כתמים מהמזרון בעצמם ואפילו מנסים לרענן את מזרוני הבית, אבל בסופו של דבר, הם יזמינו שירות ניקוי מזרנים בקיטור.

 

נטרול ריחות, הסרת כתמים וחיסול קרדית האבק, יתאפשר רק בעזרת ניקוי מזרנים בקיטור. פעולה זו, מתחילה עם שאיבה חזקה של שואב אבק תעשייתי, קרצוף בשמפו מיוחד והזרקה עם קיטור ואדים. לאחר גן, שואבים את הסבון באמצעות חומר היפו אלרגני, אשר מנטרל את הגללים שנותרו מקרדית האבק. יש לשמור על תחזוקה שוטפת נכונה של המזרון.  יש לציין כי ניקוי מזרנים בקיטור מעולה על מנץ לחיות בסביבה בריאה ומוגנת ומבלי להשתמש בחומרים כימיים אשר אינם בריאים לגופנו. יש להתחשב בבחירת המזרון והכוונה היא לא רק לבחור מזרון אשר עשוי מחומרים טבעיים ויש לוודא כי המזרן עשוי מחומרים כאלה שלא יאסוף אבק או חומרים אורגניים שאינם רצויים. 

ניקוי ותחזוקה נכונה של המזרן ימנעו מנזקים בלתי רצויים

יש לציין כי מלבד ניקוי מזקנים בקיטור, יש להמשיך ולתחזק נכון את המזרן על מנת שיאריך ימים.זה בלתי נמנע גם אם אנו שומרים היטב על המזרן שלא יאגור כתמים. במצבים כאלה, נצטרך לנקות כתמים נקודתיים לבד. זו הסיבה שיש לבחור חומרי ניקוי בלתי מזיקים ומומלץ לנסות בפינת המזרן, כך  שתדעו כי המזרן לא ניזוק וניתן יהיה להמשיך ולנקות את הכתמים שנוצרו באמצעות חומר הניקוי.ישנם חומרי ניקוי שהם ביתיים וחברת ניקוי מזרנים בקיטור תמליץ לכם על חומרי ניקוי כתמים. יש לבחור את חברת ניקוי מזרנים בקיטור על סמך המלצות ומידע באמצעות אתר האינטרנט. ככל שהחברה תהיה וותיקה יותר, היא תהיה אף מקצועית יותר. אחת מהחברות הוותיקות בשוק הישראלי, הינה חברת א.א. אלופים בניקיון. החברה קיימת מזה שני עשורים ומציעה ללקוחותיה סל נרחב של שירותי ניקיון אשר כוללים: ניקוי שטיחים, ניקוי ספות, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי בתים, משרדים ודירות.

 

החברה מעניקה שירות אדיב ומקצועי ומציעה מחירים סבירים. נציג מטעם החברה יגיע אל ביתכם ויבחן את סוג המזרן על מנת שיוכל להתאים לו את שיטת הניקוי המתאימה וכן את חומרי הניקוי. החברה מעניקה אחריות על כל שירותי הניקיון שהיא מציעה ללקוחותיה וכן, החברה הרחיבה את אזורי השירות, כך שניתן למצוא גם בערים השונות בארץ שירות זה של ניקוי מזרנים בקיטור ושאר שירותי הניקיון המקצועיים והחיוניים .תוכלו להרים טלפון ולקבוע לשירות הניקיון הרצוי לכם.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×