ניקוי ריפודים לשטיחים בבית או במשרד נותנים הרגשה נעימה ואף נוחה, אולם לשטיחים יש תפקידים רבים שהעיקרי בהם הינו מסנן (פילטר); זאת היות והשטיח סופח אליו את האבק מהאוויר ואת לכלוך הנעליים. ניקוי הריפוד אמור להתבצע על-ידי שואב אבק לפחות פעם בשבוע, אך הינו ניקוי שטחי בלבד. השטיח דורש גם ניקוי ריפוד יסודי ועמוק יותר לפחות אחת לשנה, זאת באמצעות מכשירים וחומרים מיוחדים המיועדים לניקוי ריפודים.

ניקוי ריפודים וספות

רוב האנשים לא מודעים לכך שיש מספר סוגי כתמים העלולים להרוס שטיחים וריפודים, כגון צבעי מאכל, קפאין, כתמים על בסיס נפט (צבע, שמן, מסטיק, דיו) ועוד. כאמור גם אצל בעלי המקצוע המומחים אין חומר אחד שמטפל בכל סוגי הכתמים.

כיום מוצעים סוגי תכשירים רבים לניקוי ריפודים במרכולים, שאינם עונים כלל על הדרישות ואף מחמירים את המצב או פוגעים בגוון הצבע של הבד. כמו כן יש הבדל בין סוגי הבד, ויש לתת על כך את הדעת בעת שימוש בחומר כזה או אחר (כותנה, צמר, בד, עור או עור סינתטי).

טיפול בלכלוך או בכתם לאחר ניקוי או הברשה או כל דרך אחרת לניקוי הריפודים, מחייבים שאיבה של האזור, היות והלכלוך וחומרי הניקוי מתערבבים ואין ללכלוך או לכתם לאן לצאת. הדבר דומה לקרצוף רצפה עם מים וסבון, אבל ללא הוצאת המים עם מגב – שאז כל הלכלוך נשאר במקומו ומתייבש.

בתום עונת החורף מקפלים את רוב השטיחים, בידיעה שהם מאוד מלוכלכים, וניקוי הריפוד יבוצע בתחילת החורף הבא. בתחילת החורף מזמינים שירות ניקוי שטיחים, וכאן כבר מתעוררות שתי בעיות נפוצות: בעיה ראשונה קשורה לכך שהכתמים כבר ישנים והפכו קשים מאוד להסרה, או שכלל לא ניתן להסירם. הבעיה השנייה היא ריח, כאשר בשטיח יש ריח חזק של טחב.

ניקוי ריפודים

לרובינו ישנם ריפודים בבית, אך לא כולם שמים לב לפרטים הקטנים שהופכים עם הזמן להיות בולטים וגורמים למראה מוזנח  של כל הבית. זו הסיבה כי תחזוקה וכן, ניקוי ריפודים, חייב להתבצע באופן קבוע. הניקיון של הבית הוא כללי ולכן, יש למצוא חברה אשר תוכל גם לנקות באופן קבוע אחת לשנה לפחות את הריפוד בבית, כאשר ניקיון זה, יכלול גם ניקוי מזרונים, כאשר יש לכם את ההזדמנות, מומלץ לנצל אותה לטובת ניקיון ובריאות שלכם ושל בני הבית. לרוב, חברות העוסקות בתחום של ניקוי ריפודים, עוסקות גם בתחום של ניקוי שטיחים, כך שזה הזמן לערוך ניקיון יסודי של הבית, כך שיהיה לכם נעים לשהות בו. ישנה האופציה לנקות את ריפוד הכיסאות בפינת האוכל, אשר שם הלכלוך מצטבר בגלל מזון, שתייה , אבק שחודר לריפוד ועוד.

 

יש לציין כי פעולה מקצועית של ניקוי ריפודים נעשית באופן כזה, אשר אינו פוגע בריפוד ואפילו מחדש את הספות או הכיסאות, כאילו זה עתה נרכשו מחנות הרהיטים. ישנם כאלה שהספות שלהם נראות מוזנחות, ממהרים להחליף ספות חדשות, מה שגורם לבזבוז רב של כסף. במקום זאת, ניתן יהיה להוציא כמה מאות שקלים, להזמין חברת ניקוי ריפודים מקצועית, אשר תחולל פלאים בריפוד, תחזיר לו את הניקיון, הגוונים ותגרום למערכת הישיבה להיראות כחדשה. מדובר על 100% ניקיון, היות והחברה בודקת היטב, אם אין כתמים נוספים ומתעקשת שכל הכתמים בריפוד ינוקו.

כתמים חדשים יורדים בקלות

אם הבחנתם בכתם על הספות שלכם, מומלץ מיד לנקות את הכתם, היות וכתם שחודר בסיבי בד הריפוד המטלה של ניקוי ריפודים תהיה קשה בהרבה. יש לספוג את הכתם באמצעות מטלית נקייה, לשפשף את האזור נקודתית, באמצעות חומרי ניקוי ביתיים כגון חומץ מהול במים ביחס של 50%, לשפשף ולהמתין שהגתם יתייבש, לאחר שספגתם שוב את האזור עם מטלית יבשה ונקייה, לאחר הטיפול בכתם עם המים והחומץ. אם מדובר על עובש אשר נוצר בריפוד, יש לשאוב עם שואב אבק עוצמתי את הספה ואזור העובש. יש לנקות את הספות באמצעות מטלית לחה וספוגה היטב,. יש לתת לספה להיות בשמש  למשך מספר שעות. ניתן להיעזר גם בשילוב של אלכוהול עם מים חמים, מה שיועיל יותר להסרת כתמי העובש.

 

ישנם פריטים אחרים בבית, אשר הם אלה שגרמו לעובש בספות או בכיסאות פינת האוכל המרופדות ולכן, יש בדוק היטב מהיכן נובע העובש. לפעמים השארת מים או נוזל בספה, ללא ייבוש, יגרום להיווצרות עובש. במידה והעובש לא נעלם, יש לקרוא חברה המתמחה בתחום ניקוי ריפודים אשר תוכל באמצעות שיטות מקצועיות, מכשור משוכלל וחומרי ניקוי ייעודיים, להעלים את כתמי העובש לחלוטין. מומלץ לבצע את השיקול הנכון, לפני שתחליטו על הזמנת חברה המתמחה עם ניקוי ספות וריפודים. למעשה, שירותי ניקיון,  החלו להיות נחוצים בכל הארץ. אנשים רבים, מגלים כי הם יכולים להחזיק בבית נקי וכן בריהוט יקר שיש לשמור עליו כגון מזרונים וספות הסלון.

הסלון הוא האזור שמתלכלך הרבה – הקפידו על ניקוי הריפודים ותחזוקתם

 

יש לדעת, כי בסלון אנו יושבים עם בני המשפחה, מארחים אנשים ולכן, הוא אף נוטה להתלכלך מהר. יש להקפיד על תחזוקה שוטפת והזמנת חברה אשר מתמחה עם ניקוי ריפודים מכל הסוגים, מה שיקנה לכם סלון נקי ומזמין, אשר נוקה וחוטא למשעי, באמצעות צוות מקצועי של ניקיון. היתרון הרב בהזמנת חברת ניקוי ריפודים הוא שגם נטרול ריחות רעים אשר חדרו עם השנים לספות, ניתן להסיר באמצעות חומרים ושיטת ניקוי מיוחדת של חברה המתמחה בניקוי ספות.  הדגש ניתן בסוג הספות ושילוב של חומרי הניקוי. חברות מקצועיות אשר עוסקות שנים בתחום ניקוי ריפודים אינן מתפשרות ומעניקות מענה לניקיון מופתי במראה רענן וחדש של הספות.  האמת היא שלמי באמת יש כוח, לאחר יום עבודה ארוך, להתחיל ולנקות את הספות או לבצע ניקוי ריפודים בפינת האוכל? ספות וריפוד מוזנח בכלל, אינו מהווה מראה אידיאלי או מלבב, לא לכם ולבטח לא לאלה המגיעים אליכם לביקור. יש לציין כי קיים הבדל של ניקוי סוגים שונים של ריפוד, היות ולא כל הספות או הכיסאות, עשויים מאותו סוג של ריפוד ולכן, ניקוי ריפודים מעור, יהיה שונה בתכלית, מאשר ניקוי ריפודים מבד.חברת ניקיון מקצועית, תבחן היטב את סוג הריפוד, הרבה לפני שתכלית לגבי חומרי הניקוי או שיטת הניקוי המתאימה, לכן הזמנת חברת ניקיון ספות ושאר סוגי הריפוד, תשתלם לכם, הן מבחינת הזמן, לא תוציאו כוחות לחינם, כאשר לא בטוח בכלל , אם הניקוי יצליח, במחיר של כמה מאות שקלים, תוכלו לזכות בספות נקיות לחלוטין, אשר עברו טיפול של ניקיון יסודי ומקצועי.

 

ניקוי ריפודים הכרחי לשלמות הסלון

 

אם רכשתם מערכת ישיבה לסלון בהרבה כסף, מן הסתם תהיו מעוניינים לשמור עליה. זו הסיבה כי גם בחנויות רהיטים, ממליצים ללקוחות לבצע ניקוי יסודי כמו ניקוי ריפודים מקצועי שניתן ע"י חברות העוסקות בתחום זה כבר שנים רבות. בישראל שהינה ארץ חמה, אנשים נוטים להזיע וכן שומן גוף נשאר על ריפוד הספות, מה שחודר עם הזמן לסיבי הבד וגורם לספות להיראות מלוכלכות ומוכתמות בכתמים אפרוריים. מראה זה אינו נעים ובטח בני הבית לא יאהבו לשהות בסלון שהא מלוכלך. על מנת לשמור על אסתטיקה, ניקיון ובריאות של כל המשפחה, מומלץ אחת לשנה, להזמין חברת ניקוי ריפודים אשר אינה מתפשרת על ניקיון שהוא  פחות ממושלם. תוכלו להתעניין לגבי המחיר של ניקוי הספות, כאשר ישנם פרמטרים חשובים אשר הם אלה גורמים מכריעים למחיר. ראשית, ספות מוזנחות יותר הניקוי יעלה יותר, בגלל הזמן הרב שיש לנקותן, חומרי ניקוי שהכמות תהיה גדולה יותר בשל הלכלוך ועוד.

 

המחיר של ניקוי ריפודים, נקבע על פי מ"ר. ככל שהספות תהיינה גדולות יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.  הנוחות היא בכך שהחברה מגיעה עד סלון ביתכם ובכך מבצעת את הניקיון. זה הרבה יותר נוח, מאשר לשלוח את הספות אל מפעל לניקוי ספות, לשלם על הובלות הלוך וחזור, להמתין מספר ימים וכדומה. זו הסיבה שרבים מעדיפים להזמין חברה עד הבית, גם כאשר יש לבצע ניקוי ריפודים וכן, ניקוי של מוצרים אחרים בבית כגון ניקוי ווילונות או ניקוי שטיחים.

 

ניקיון מושלם של ריפודים בביתכם

 

ישנן חברות רבות המבצעות שירות של ניקוי ריפודים אך החוכמה היא למצוא חברה וותיקה כגון חברת א.א.אלופים בניקיון, אשר מתמחה שנים רבות בניקיון כל סוגי הריפודים. לחברה סל שירותי ניקיון נרחב אשר כולל: ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי ווילונות, ניקוי מזרונים ניקיון בתים, דירות ומשרדים ועוד. החברה מציעה את שירותיה בפריסה רחבה בערים רבות בארץ וכן, מעניקה אחריות מלאה על כל סוגי עבודות הניקיון. נציג מטעם החברה יגיע לבחון את הריפוד או השטיחים ותקבלו הצעת מחיר מפורטת, כאשר תוכלו להשוותה מול עוד לפחות שלוש חברות ניקוי ספות ושטיחים.

 כמו כן מנקים גם ניקוי ספות בתל אביב

לחברה מאות לקוחות קבועים ומרוצים באזורים רבים בארץ והיא מחזיק בצוותים מקצועיים וקבועים העובדים איתה שנים.

אנו מנקה גם ריפודים של מסוקים המציע השכרת מסוק למגוון לקוחות.

בשל סיבות אלו ורבות נוספות – מומלץ ואף חובה להזמין בעל מקצוע בתחום.

קטגוריות נוספות

מחירים והנחות מיוחדים

שכדאי להכיר!

ספה שני מושבים

250 ₪

ספה שלושה מושבים

220 ₪

ספה שלושה מושבים

350 ₪

מבצע!

ספה 3+2

390 ₪ בלבד!

(םיבשומ 5) תיתניפ הפס

390 ₪ בלבד!

תוספת מושב

החל מ-65 ₪

תוספת כורסא

החל מ-50 ₪

תוספת כיסאות

החל מ-15 ₪

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×