ניקוי

 

החשיבות של ניקוי שטיחים מזרונים ושאר מוצרי הבית

אנו מגיעים הביתה ומעוניינים כי נעים יהיה לשהות בו ולכן פעולת ניקוי, היא פעולה חשובה מעין כמוה. יש לציין, כי ניקיון הבית, אינו כולל רק רצפות, ארונות ,חדרי אמבט, חצרות. הבעיה היא כאשר יש לנקות באופן יסודי לא רק את הבית, כי אם את מוצריו והכוונה היא אל ניקוי שטיחים, ספות ווילונות ואפילו ניקוי ריפודי רכב. הבעיה הגדולה היא קרדית האבק, חיידקים ואפילו נבגים של עובש אשר חדר לשטיחים או לריפודים. למעשה כל המוצרים בבית עליהם להתנקות באופן מקצועי, היות וגם לא תדעו למשל לבצע ניקוי מזרונים, כי אם רק חברה מומחית תוכל לבצע עבודה זו עבורכם. גם מפאת הזמן, אפילו אם יש ברשותכם מכונת קיטור, זה עדיין לא מספיק. חברת ניקוי כל סוגי הריפודים וכן כזאת אשר מבצעת גם ניקוי כללי לבית הכולל חלונות, תוכל לבצע ניקיון יסודי שכייף יהיה לכם לשהות בבית.

 

גם משרדים חייבים ניקוי באופן שוטף. המשרד שהוא נקי, יקנה את הרושם הטוב ביותר למי שמבקר בו, כך שיש לבצע ניקוי המשרדים וכל מה שנמצא בו כגון: שטיחים, ספות, כורסאות שטיחים מקיר לקיר, מלבד ניקוי שטיחים ניידים, ניקוי ווילונות בקיטור ועוד. גם מבחינת שמירה על בריאות העובדים, ניקוי יסודי של כל המשרד על רהיטיו ושטיחיו יכול למנוע מחלות לעובדים, מה שיגדיל את תפוקת העבודה. ישנם אנשים, אשר שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון, באופן קבוע, בגלל סדר היום העמוס שהם עוברים בעבודה בכל יום. הפתרון הוא חברת ניקיון אשר מבצעת בכל שבוע, ניקוי בפינה אחרת בבית או בדירה והחברה מומחית גם בנושא של ניקוי ריפודים, מזרונים ושטיחים, מה שיקל עליכם המון אתת התחזוקה של הבית.

 

כל סוגי הניקיון תחת קורת גג אחת

זה הרבה יותר נוח למצוא חברת ניקיון אשר מבצעת את כל פעולות הניקיון תחת קורת גג אחת. חברות אלה, מתמחות באמצעות צוותים שכל אחד מהם ממונה על תחום של ניקוי שונה. למשל יש  צוותים אשר מתמחים בנושא של ניקיון יסודי של בתים, צוות אשר נשלח אחת לשנה לבצע ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים ווילונות. שירות זה, יכול להסיר  מכם הרבה עול של ניקיון הבית על כל הרהיטים והשטיחים ואפילו על הווילונות. גם מהבחינה הבריאותית, כאשר ניקיון הבית מופקד בידיה של חברת ניקיון מקצועית שמחזיקה בצוותים ומכונות משוכללות למטרת ניקוי ריפוד ושטיחים, אתם שקטים, היות ולחברה אחריות מלאה על כל עבודות הניקיון שהיא מבצעת עבור לקוחותיה.

 

יש לדעת כי כאשר אתם מזמינים חברת ניקיון שגם תבריק את ביתכם וגם אחת לשנה לפחות תבצע ניקוי ריפודים, ספות מזרונים ווילונות, אתם בטוחים כי הבית יהיה בטוח לשהייה, ללא מחלות בדרכי הנשימה או אלרגיות. למשל קרדיט האבק, הוא סוג של טפיל שמסוכן לכולם, גם לאנשים בריאים שיכולים פתאום לחטוף בעיות בדרכי הנשימה או לפתח אסטמה בגלל שהם אינם יודעים על קיומה ולא שמרו מספיק על נושא הניקיון ולכן, רק ניקוי ספות מזרונים ושטיחים יכול למנוע בעיות בריאותיות. מלבד זאת, מראה מוזנח של ספות ושטיחים וכן מזרון לא נקי, יכול לגרום גם לשינה לא רציפה ולמחלות ואלרגיות בקרב מי שישן על המזרונים וזאת, בגלל שהנשימה בלילה היא הרבה יותר כבדה.

 

הסרת אבק מספות ,שטיחים ומזרונים אינה מספקת

כאשר אתם שואבים אחת לשבוע את הספות והשטיחים ואפילו דואגים לשאוב את המזרון, עדיין מוצרים חיוניים אלה, אשר אנו עושים בהם שימוש רב, אינו מספיק. רק חומרי ניקוי ומכונות משוכללות של חברת ניקוי שטיחים, ריפודים ומזרונים, תוכל לבצע בהתאמה לכל ריפוד או שטיח את הפעולה הנכונה והמקצועית ביותר, כאשר החברה מתאימה בדיוק רב את חומרי הניקוי המתאימים וכן את שיטת הניקוי. למשל ניקוי בקיטור, נעשה כאשר ישנם כתמים עקשניים מאוד על הריפוד ורק באמצעות ניקוי זה, ניתן יהיה להסיר את הכתם העקשן. ישנם ריפודים שונים ושטיחים שההזנחה ממש ניכרת בהם ולכן, ניקוי זה באמצעות קיטור יהיה האידיאלי ביותר עבור ניקוי זה.

אפילו אם יש לכם אסטרטגיית ניקוי משלכם, אין זה אומר כי אתם ממש מסוגלים לבצע את כל סוגי הניקיון היות וניקוי של ריפודים מכל הסוגים הכוללים גם ניקוי ריפוד רכב, מצריך את הידע, המכשור וחומרי ניקוי של חברות  מקצועיות אשר מבצעות את כל סוגי הניקיון וכאלה שהן בעלות מוניטין  וותק רב. אנשים שמבינים  היטב בניקיון ויודעים כי ללא חברת ניקוי כל סוגי הריפודים השטיחים, המזרונים והווילונות, הם לא יצליחו להגיע לניקיון המושלם. כמובן שלא נזמין חברת ניקוי שטיחים או ריפודים כגון ספות בכל תקופה קצרה אבל מה שחשוב הוא בחירת חברת ניקיון אשר מציעה את כל שירותי הניקיון וכוללת גם ניקוי של פריטים חשובים אחת לשנה.

 

חברת ניקיון, תדע מתי שי לנקות את הספות ושאר הריפודים והשטיחים והיא תתאם זאת מראש ובהסכמתכם. ישנם אנשים אשר סומכים על חברת הניקיון שהם שוכרים את שירותיה כבר זמן רב ולכן, הם יסמכו על שיטת הניקיון והסדר שחברה זו מבצעת בביתם, בדירתם או במשרדם. למשל אם תחושו שהספה שלכם ממש מוזנחת, האם לא תזמינו יותר אורחים? או שאולי תעדיפו את האפשרות הבאה שהיא הזמנת חברת ניקוי שטיחים וספות? זה ברור כי האופציה השנייה טובה וסבירה יותר. גם החלונות דורשות תשומת לב ולכן, חברות ניקיון כאשר הן מתחזקות באופן קבוע את ביתם של לקוחותיהם, יודעות כיצד ניתן לנקות חלונות ומתי, כאשר הן מקפידות על סבב קבוע ומסודר של חלונות הבית, המשרד או העסק.

 

גם עם אסטרטגיית ניקוי לא יהיה ניקיון מושלם

למרות שרבים מהישראלים, אימצו לעצמם אסטרטגיית ניקוי משלהם, זה לעולם יהיה כמו חברת ניקיון אשר מגיע עם צוות מיומן וכל אחד מהם מומחה בתחומו ומתלבש על אזורים שונים בית וכן, אם יש צורך בניקוי של ספות, מזרונים, שטיחים, ווילונות ואפילו ריפודי רכב שיש לנקות, הכול נמצא מעבר לפינה באותה החברה. אנשים מוצאים שירות זה כנוח ביותר, כך שלא יצטרכו להתרוצץ ולמצוא בעלי מקצוע שונים אשר יסייעו להם בניקיון וכן, המחירים יהיו שונים אפילו גבוהים מאלה של חברת הניקיון המציעה לכם שירותי ניקיון רבים ובמחיר של לקוחות קבועים.

 

מתלבטים איזו חברה להזמין לניקיון מושלם?

על מנת שלא תתלבטו איזו חברת ניקיון להזמין, חישבו על הניקיון הכללי שכל בית, דירה ומשרד זקוקים לו. למשל, הזמינו חברת ניקיון אשר מציעה את כל שירותי הניקיון ולאחר מכן, יש למצוא על החברה פרטים כגון המלצות, וותק, חוות דעת של גולשים ואפילו רצוי מאוד המלצות של מי שאתם מכירים. אחת החברות המציעות שירותי ניקיון מגוונים כבר 19 שנים, היא חברת א.א.אלופי ניקיון. לחברה צוותים מיומנים ושירותיה מוצעים בפריסה רחבה בערים רבות בארץ. כמו כן, החברה מחזיקה בצוותים שונים של ניקיון, כאשר כל צוות מומחה בתחומו. א.א.אלופי ניקיון, מעניקה אחריות על כל בודות הניקיון שהיא מבצעת ואתם יכולים להיות שקטים, כי כל ניקוי יתאפשר באמצעות אלופי הניקיון שיש עליהם המלצות רבות. 

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×