ריפוד רכבים

ריפוד רכבים

רובנו נמצאים שעות ארוכות ברכב, כאשר הוא הפך להיות הבית השני שלנו. ניקיון הרכב חשוב, מה שייצור אווירה נעימה יותר. מן הסתם, נצטרך לשמור על ניקיון ריפוד רכבים, מה שימנע מהצטברות של חיידקים, ריחות לא נעימים וזיהומים למיניהם. יש לתחזק נכון את הרכב, מה שיישמר את ריפוד רכבים וימנע משחיקה ובלאי. תחזוקה נכונה, תאפשר לריפוד רכבים להחזיק מעמד רב יותר ומכאן החיסכון בכסף בהחלפת ריפוד רכבים. יש לשים לב ולהקפיד לא לאכול ולשתות ברכב. דבר זה, ימנע מכתמים להיווצר. אחת לשבוע,  יש לשאוב ריפוד רכבים כאשר ניתן לשאוב את הריפוד באמצעות שואב אבק ידני או שואב אבק סטנדרטי. כאשר הבחנתם בכתם טרי, יש לספוג אותו מיד באמצעות נייר סופג ולנקות באמצעות חומרי ניקוי אשר מתאימים לסוג ריפוד הרכב.

 

ישנם גם ריפוד רכבים העשויים עור. הניקוי יהיה שונה מאשר ניקוי ריפוד רכבים העשוי מבד. את ריפוד העור, יש לנקות באמצעות ערכה מיוחדת לניקוי העור את ריפוד רכבים העשויים  עור, מה שגם ינקה, ישמור על העור וגם יבריק אותו. למעשה ניקוי ריפוד רכבים, הינה פעולה פשוטה מה שיקנה מראה חדש, רענן ונעים יותר לשהייה ברכב. גם ריח נעים, תוכלו לחוש לאחר שניקיתם היטב את ריפוד רכבים. יש אשר מנקים באופן מקצועי ריפוד רכבים, לפני מכירת הרכב, מה שיעלה את ערכו. במיוחד באוטובוסים או מוניות ומיניבוסים, פעולת ניקוי ריפוד רכבים חייבת להתבצע, היות ויש להעמיד לרשות הציבור אוטובוסים נקיים בעלי ריפודים נקיים.

 

רכשתם רכב מיד שנייה? – הזמינו חברת ניקוי ריפוד רכבים 

גם כאשר רוכשים רכב מיד שנייה, יש לדאוג לניסוי יסודי של  ריפוד רכבים, כך שתהיו בטוחים, כי אתם ומי שנוסע עמכם ברכב, יהיו מוגנים וישבו על ריפוד נקי ומחוטא. כאשר חברת ניקוי ריפודים  המתמחה בנושא של ניקוי ריפוד רכבים מגיעה לנקות את ריפוד רכבים, החברה עובדת עם מכונות משוכללות המבצעות פעולת הזרקה ויניקה, מה שיגרום ללכלוך לצאת לחלוטין והגוון והמראה של הריפוד ברכב, ייראה כחדש. יש לציין, כי  ניקוי ריפוד רכבים יש לבצע אחת לחצי שנה ולוודא, כי החברה מעניקה אחריות על ניקוי ריפוד רכבים. ניקוי מקצועי של ריפוד רכבים, יעלה את ערך הרכב וכן ישנם יתרונות רבים בפעולה זו כגון השקעה משתלמת בעלות זניחה וכן הבריאות שלנו נשמרת טוב יותר.

 

אם יש לכם ילדים קטנים או חיות מחמד שאתם נוהגים לקחת לטיול משפחתי בסופי שבוע או חגים, יש לתחזק יותר את ריפוד רכבים,מה שישמר אותם לתקופה ארוכה יותר.  יש לדעת כי חברת ניקוי ריפוד רכבים, מנקה את כל סוגי ריפודי הרכב אם מכל סוגי הבד ועד ריפודים שהם עור או דמוי עור. כאשר חברת ניקוי ריפוד רכבים, מגיעה לנקות את ריפודי הרכב, היא אף תדאג לניקוי וחיטוי יסודי של שטיחוני הרכב. לאחר ניקוי ריפוד רכבים, הרכב יראה כחדש. ישנם דברים ברכב שאינם תלויים במכונאי הרכב כמו למשל הנתונים הפנימיים של הרכב, היות וריפוד הרכב שבבעלותכם, צריך להיות חלק מתחזוקה בלתי נפרדת שלכם. יש לציין כי גם תקרת הרכב חייבת בטיפול ותחזוקה כגון תקרת הרכב. כמו כן, שטיחוני הרכב, אם לא ינוקו כהלכה האבק שוב יחדור לריפוד ולכן חשוב לנקות גם אותם באמצעות שאיבה יסודית.

 

מדוע תחזוקת ריפוד רכבים היא כה חשובה וחיונית?

הרכב מלא כל העת בלכלוך, שומן גוף, לכלוכי מזג האוויר שאריות מזון ועוד. זו הסיבה כי יש להקדיש זמן קבוע בכל שבוע, על מנת לתחזק נכון את הרכב שגם אתם ובני משפחתכם, יוכלו לנסוע ברכב שהשהייה תהיה בו נעימה והכי חשוב בריאה.  יש לשאוב תחילה את ריפוד רכבים עם שואב אבק על מנת להסיר את הלכלוך והפסולת המיותרים. קיימים חלקים שונים בשואב האבק אשר עימם ניתן להגיע למקומות שהגישה אליהם  קשה. כאשר ישנם אזורים שבד הריפוד ברכב חלש יש לנקות בעדינות על מנת לא להרוס את מרקם הריפוד הנמצא באזור זה.יש ליטול מברשת רכה ודלי מים עם מסיר כתמים המיועד לניקוי בדים. יש תחילה לבדוק את חומר הניקוי באזור נסתר בריפוד רכבים על מנת שתהיו בטוחים כי הוא לא חזק מדי ולא יגרום נזק לריפוד. אם הכול כשורה והחומר אכן מתאים, יש לקרצף את מושבי הרכב ולנגב באמצעות מטלית יבשה ונקייה על מנת למנוע חדירת מים לתוך  ריפוד רכבים. ישנם בעלי רכבים אשר רכשו מכשיר של ניקוי באדים והכוונה היא לניקוי בקיטור גם כאן, יש לבדוק באזור נסתר את המכשיר היות ומכשיר זה לניקוי ריפוד רכבים, יעיל כאשר ישנם כתמים קשים שקשה להסירם. לאחר הניקוי של ריפוד רכבים, יש להשאיר חלונות פתוחים על מנת שהריפוד יתייבש היטב בעזרת השמש. ייבוש ריפוד רכבים, מונע מעובש ופטריות להיווצר במושבי הרכב.  פעולה זו של ניקוי יסודי יותר של ריפוד רכבים, יש לבצע אחת ל-3 חודשים. יש להבחין בין כתמים ישנים לכתמים חדשים שכן, כתמים ישנים שכבר חדרו לסיבי הריפוד, יהיה קשה יותר להסירם וייתכן ואינכם יכולים לזהות את מהות הכתמים, כגון אם הכתם הינו משומן, מזון, שתייה ועוד.

 

ניקוי עצמי של ריפוד רכבים אינה פעולה פשוטה

יש לציין, כי ניקוי ריפוד רכבים, זו אינה משימה פשוטה בגלל כמה סיבות. ראשית, הגישה אינה נוחה למושבים ובין ריפוד רכבים ולכן, קשה יהיה לבצע ניקוי יסודי. הבעיה השנייה היא חומרי הניקוי שיש להתאים במיוחד לפי סוג ריפוד רכבים. פעולת הייבוש הינה אחת מהפעולות החשובות בניקוי ריפוד רכבים, היות וייבוש לא מספיק, יגרום לריחות טחב והיווצרות עובש שיכול להרוס כליל את ריפוד רכבים. ההמלצה היא להזמין חברת ניקוי ריפוד רכבים אשר גם תנקה נכון ובאופן יסודי את ריפוד רכבים, מבלי חשש לנזק וכן, הצוות שינקה עבורכם את ריפוד רכבים ימליץ לכם בדבר תחזוקה נכונה של ריפוד רכבים.

 

אם הריפוד נראה מוזנח – הזמינו חברת ניקוי ריפוד רכבים

אמנם לא לכל כתם שנבחין בו, נזמין חברת ניקוי ריפוד רכבים, כי אם ננסה באמצעות הוראות מדויקות שבאמצעותן לא נפגע בריפוד הרכב, לנקות נכון את הכתם. במידה והריפוד נראה ממש מוזנח, יש להזמין חברת ניקוי ריפוד רכבים. כאשר אתם למשל מעוניינים לרכוש מוצרי ניקוי לניקוי ריפוד רכבים, יש לבחור נכון ולא לבצע ניסויים אשר בסופו של דבר, יגרמו נזק לריפוד הרכב. על מנת למצוא נכון חברת ניקוי ריפוד רכבים, יש למצוא המלצות מאנשים שאתם מכירים או לחפש ברשת חברות שהן וותיקות אשר יודעות לנקות באופן מקצועי את ריפוד רכבים מכל הסוגים. יש לוודא כי חברת הניקיון מתמחה במיוחד בפעולה כמו ניקוי ריפוד רכבים.

 

אחת מהחברות המוכרות בתחום והוותיקות  בשוק, היא חברת א.א. אלופי ניקיון, אשר קיימת למעלה מ-19 שנה. לחברה שירותי ניקיון מגוונים אשר כוללים: ניקוי שטיחים, ניקוי ספות, ניקוי ריפוד רכבים, ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי מזרונים, ניקוי בתים, דירות ומשרדים, תיקון ספות בבית הלקוח וכן, ריפוד בבית הלקוח.  החברה מעניקה אחריות מלאה על כל עבודותיה והיא מציעה את שירותיה בפריסה רחבה בערים רבות בארץ.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×