הספה בבית נראית כמו הצרות שלכם?
רגע לפני שמחליפים, מזמינים ניקוי ספות מקצועי?

נמאס מכתמים וקרדיות אבק

לאחר ניקוי הספה יש להמתין עד 42 שעות לייבוש מלא. הטיפול יעיל להסרת כל סוגי הכתמים: שתן, טושים/עטים, שיער בעלי חיים, שומנים, זיעה, אוכל/שתייה ועוד. מתלבטים?! נשמח להעניק הדגמה חינם בבית הלקוח.

מטרת כל התהליך היא להוציא את כל הלכלוך והאבק מהספה, ולהשאיר את הלקוחות מרוצים, עם מחויבות מלאה לעבודה נקייה ומקצועית. אלופי הניקיון מחויבת לשירות אמין במחיר זול, בשיטה המתאימה ביותר לסוג הבד שלכם.

שיטת העבודה שלנו היא הזרקה ויניקה של החומר אל תוך הבד. בשיטה זו מחדירים בלחץ חומר ניקוי אל תוך הבד, ולאחר מכן הוא נשאב החוצה יחד עם כל האבק, הקרדיות והלכלוך – והספה נראית נקייה ומחודשת.

חברתנו מתמחה בניקוי ספות, ניקוי כתמים, אבק וקרדית אבק מהספות, וזאת בעזרת חומרים מיוחדים המביאים לתוצאות הטובות והנקיות ביותר.

קרדית האבק נפוצה גם ישראל, בשל הלחות הגבוהה ומעלות החום הגבוהות, ונמצאת לרוב על ספות, מזרנים, מיטות וכדומה. גלליה של קרדית האבק הם אלרגנים נפוצים הגורמים לתגובות אלרגיות אצל אנשים רגישים.

..ניקוי ספות וכורסאות הינו הכרחי וקריטי בכל בית, מהסיבה הפשוטה שאנו יושבים על רהיטים אלה על בסיס יומיומי. הספה היא מרבץ נפלא, אך לצערנו לא רק לנו בני האדם אלא גם לקרדית האבק, שחיה באזורים ביתיים בלבד בעלי אחוז לחות גבוה וטמפרטורה של 53 מעלות צלזיוס

אל תנסו לחסוך ולנקות בעצמכם את הספות

תמיד מומלץ לקחת בחשבון, כי לא נחליף בכל פעם את ספות הסלון שלנו ונרכוש ספות חדשות ולכן, יש לשמור נכון ולעקוב אחר הוראות צוות הניקיון של חברת ניקוי כל סוגי הריפודים, בכדי לשמור על מראה נקי, מטופח ואסתטי של ספות הסלון שלכם. פעולה זו, עולה כמה מאות שקלים, אך חוסכת עבורכם הוצאה הרבה יותר גדולה של רכישת מערכת ישיבה חדשה שעולה כמה אלפי שקלים.

ממש שלא כל בגד מתאים לכביסה במכונה וכן תוכניות מכונת הכביסה הן שונות לכל בד, כך גם ניקוי ספות מומלץ שלא תבצעו בכוחות עצמכם. אף אחד אינו בקיא בניקיון ריפוד ספות הסלון, כמו חברה מקצועית, אשר מבצעת ניקוי מקצועי של כל סוגי הריפוד ובמשך שנים רבות. ישנם חומרי ניקוי ריפוד, אשר נמצאים במרכולים, אך לעיתים קרובות אנו שומעים שבד הספות ניזוק בשל שימוש לא נכון עם חומר ניקוי שלא היה מתאים לבד הריפוד. על מנת להיות בראש שקט, מומלץ כי תזמינו חברה מקצועית שמבצעת את עבודת ניקוי ריפוד הספות, באופן יעיל וכן באחריות מלאה.

שימו לב להוראות הניקוי של הספות, הנמצאות בחלקה הפנימי של הספה שלכם. מידע זה הינו חיוני, אם הבחנתם בכתם שאינו סובל דיחוי ועליכם לנקותו מיד. יש לציין כי ככל שהכתם נשאר על הספות, הוא יחדור עמוק יותר לבד ויהיה קשה להתפטר ממנו לאחר מכן, אפילו אם תזמינו חברת ניקוי ספות מקצועית. יש להתחיל עם ניקוי ידני של הספה יש לקחת מגבונים לחים כאשר אתם נמנעים למרוח את הכתם פנימה. את הכתם הטרי, יש להספיג באמצעות מטלית יבשה או נייר סופג וכן, מומלץ לא לשפשף את הכתם, כך שלא יחדור פנימה עמוק לסיבים. יש להקפיד על תנועה סיבובית אם מדובר על איזור שנרטב לאחר הניקוי, יש לייבש אותו בטפיחות קלות באמצעות מגבת יבשה או באמצעות מייבש שיער.

גם בד דוחה כתמים, הינה בחירה נהדרת, משום שבדים אלה דוחים נוזלים ואינם מאפשרים להם להיספג בבד. זו הסיבה שרבות ממשפחות צעירות שיש להן ילדים קטנים, תעדפנה רכישה של מערכות ישיבה לסלון, המיוצרות מבד דוחה כתמים, ריפוד סקאי או עור בגוונים כהים כמובן. ישנם כתמים שקשה להסיר אותם או כאלה שמשאירים ריחות רעים כגון שתן. הריח של השתן אינו מתנדף ומיותר לציין את הכתמים והשהייה הלא נעימה בעליל בסלון שספוג בשתן, אם של ילדים או אם של בעל חיים כמו כלב או חתול. על מנת להפיג את הריח הרע, יש לערבב סודה לשתייה עם מים ולמרוח על אזור השתן יש להמתין כמה דקות ולשאוב את שאריות אבקת הסודה. סודה לשתייה מעלימה ריחות רעים כגון שתן וקיא, אך מומלץ כי לאחר ניקוי הכתם, תקראו בכל זאת לחברת ניקוי ספות, על מנת שניתן יהיה לנקות את הספה באופן מקצועי ולהקנות לה מראה חדש לחלוטין.

לשים לב כאשר רוכשים ספות מריפוד בעל גוון בהיר

ישנן ספות אשר דורשות טיפול מאסיבי יותר של ניקוי ספות, כגון ספות בהירות שכל כתם ולכלוך נראה בהן. זו הסיבה שאם אתם מארחים הרבה בסלון, יש לכם חיות מחמד, או שיש לכם ילדים קטנים בבית, מוטב לבחור ספות מבד ריפוד כהה יותר, מה שימנע התעסקות והוצאות יתר על תחזוקת הספה באמצעות חברות המתמחות עם ניקוי כל סוגי הריפודים. גם כאשר ישנם סוגי ריפוד שונים, יש להבדיל ביניהם ולברר מאיזה סוג ריפוד, קל יהיה לנקות כתמים באופן קל ופשוט. למשל ספות עור או סקאי {דמוי עור} תהיינה הקלות ביותר לניקוי אפילו של כתמי צבעים, טוש וכתמים קשים אחרים.

שירות להזמין

טל': 054-2600099

פעולה מקצועית של ניקוי ספות – כל השלבים

כאשר חברה המתמחה עם ניקוי ספות מגיע אליכם, היא מגיעה עם צוות מיומן ומקצועי ומכשור משוכלל. כמו כן, החברה שולחת לפני הניקוי של ריפוד הסלון נציג מטעמה, על מנת לאמוד את סוג ריפוד הספות, מה שיאפשר לה לבחור את חומר הניקוי אשר יתאים לסוג בד הריפוד בספות הסלון. החברה שואבת באמצעות שואב אבק עוצמתי את האבק ולאחר מכן מחדירה באמצעות מכשיר ניקוי משוכלל בעל עוצמה, מים עם חומר ניקוי. צוות מומחה מטעם החברה, מקרצף באמצעות מברשות עדינות את הספות, על מנת לוודא שכל הכתמים יוסרו. לאחר מכן מתבצעת פעולת יניקה של חומר הניקוי והמים. המכשיר שדוחס מים לספה ויונק אותם הינו שקוף, כך שניתן יהיה לראות מתי המים יוצאים נקיים ולכן, יש לחזור על פעולה זו מספר פעמים.

הספה תיראה כחדשה וגווניה יהיו חיים ובמראה חדש ורענן יותר כאילו זה עתה נרכשה מחנות הרהיטים. יש להשאיר את הספה למשך 42 שעות מבלי לשבת עליה, עד שתתייבש לחלוטין. את הפעולה הזאת, יש לבצע אחת לשנה לפחות ולתחזק באופן שוטף את הספות, באמצעות שאיבת האבק לפחות פעמיים בשבוע ולהיזהר לאכול או לשתות בקרבת הספה, מה שימנע מהספות לספוג כתמים בלתי רצויים.

ההבדל בין ניקוי ספות בד לניקוי ספות עור

הרבה יותר קל ופחות מסובך ומורכב, לנקות ספות עור, מאשר ספות העשויות בד. מצד שני רבים מעוניינים לרכוש ספות בד, אשר מתאימות יותר למזג האוויר החם והלח, השורר בישראל ברוב ימות השנה. רוב הכתמים המופיעים על ספות העור, הינם כתמי זיעה או שומן מעור של מי שיושב על ספות אלה, משום שהספות אינן אווריריות, מה שבספות בד שהן אווריריות יותר.

למרות שברשת, ניתן למצוא חברות ניקוי ספות רבות, החוכמה היא למצוא חברה וותיקה, מומלצת עם שם ומוניטין שהולך לפניה. חברת א.א אלופי הניקיון הינה אחת מהחברות הוותיקות והמוכרות בארץ, כאשר היא בעלת וותק של שנים. החברה מציעה שירות ניקיון ספות, ריפודים וריפודי רכב,שטיחים ועוד. צוות הניקיון של א.א.אלופי הניקיון, שם דגש על שירות מקצועי ושימוש בחומרי ניקוי איכותיים. השירות הינו אדיב, מהיר ומקצועי, תוך עמידה בזמנים ובמחירים שלבטח תשמחו להמליץ עליהם, כאשר העבודה הינה יסודית ומקצועית.

קיים הבדל רב, בין ניקוי ספות בד לבין ניקוי של ספות המיוצרות מעור. ראשית את ספות העור לא מנקים עם מים וחומרי ניקוי העשויים מדטרגנטים, כי אם באמצעות קרמים מיוחדים לניקוי המזכירים תחליב גוף. יש לשאוב היטב את הספה ולאחר מכן, לעבור על הספה עם קרם ניקוי מיוחד, אשר מתאים לסוג העור הספציפי אשר ממנו מיוצרת הספה. הלחות מעניקה לעור מראה מבריק ושומרת עליו מהתייבשות, מה שגורם לסדקים. מומלץ לשמוע את אנשי הצוות, אשר ממליצים על תחזוקה נכונה וכן, יש לשמור ממגע ריפוד העור בסלון משמש ישירה, מה שגורם לגוון העור לדהות וכן, לסדקים להופיע, מה שיגרום לעור להיקרע.

הקיתוו תיעוצקמ תופס יוקינ תרבח לש הנוכנ הריחב

מחירים והנחות מיוחדים

שכדאי להכיר!

ספה שני מושבים

250 ₪

ספה שלושה מושבים

220 ₪

ספה שלושה מושבים

350 ₪

מבצע!

ספה 3+2

390 ₪ בלבד!

ספה פינתית (5 מושבים)

390 ₪ בלבד!

תוספת מושב

החל מ-65 ₪

תוספת כורסא

החל מ-50 ₪

תוספת כיסאות

החל מ-15 ₪

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×