מנקה שטיחים

מנקה שטיחים

כאשר אנו רוכשים שטיחים, אנו מתמקדים במראה והעיצוב של השטיח. יש כמה פרטים חשובים שאין אנו לוקחים בחשבון כמו, סוג השטיח אם הוא נוח לתחזוקה וניקוי, היות ולא כל חומר מנקה שטיחים, יכול להתאים לשטיח שאנו רוכשים. למשל אם תרכשו שטיח יקר וקשה יהיה הסיר ממנו את הכתמים, האם זה יצדיק את המראה או את המחיר? התשובה היא לא. יש למצוא חברת ניקוי שטיחים אחת  לשנה, בכדי שהיא תוכל לשלוח צוות שהוא מנקה שטיחים מקצועי. ניתן יהיה למשל  למצוא שיטות מקצועיות כמו שמנקה שטיחים מקצועי מבצע, כאשר תקבלו טיפים איך לנקות שטיח, כאשר יש להסיר ממנו כתמים נקודתיים. ראשית, על מנת לנקות שטיחים נכון, יש לדעת אם השטיח עשוי מסיבים טבעיים או סינטטיים, כאשר קל יותר לכל מנקה שטיח להסיר כתמים משטיח שהוא בעל סיבים סינטטיים.

 

כל מנקה שטיחים יודע, כי  ניקוי שטיחים מקצועי ותחזוקה נכונה שלהם, עשוי לגרום למראה נקי ונעים לשהייה בכל בית או דירה. גם כאשר מנקים שטיחים אף אחד, אינו יכול לבצע באופן עצמי חיטוי השטיח. פעולה זו היא חשובה על מנת למנוע הצטברות של חיידקים וקרדית האבק, אשר פוגעים בבריאות של כל בני הבית. כאשר מעוניינים להסיר כתם או יותר מהשטיח, יש להיזהר מחומר מנקה שטיחים שהוא כימי ולכן, עדיף רק שימוש בחומרים טבעיים כגון חומץ ומים, או אפילו סבון כלים ומים שאינו מזיק לשטיח.  יש לציין, כי ניקוי שטיחים זה לא עניין של מה בכך ותוכלו לשאול כל מנקה שטיחים. יש למצוא אנשי מקצוע מיומנים, היות ואחת שלנה יש לנקות יסודי את השטיח.

 

שטיחים סינטטיים מפוליאסטר מקל על עבודת מנקה שטיחים

כל מנקה שטיחים יאמר לכם, כי ניקוי שטיחים סינטטיים, אשר עשויים מפוליאסטר הוא הכי קל. גם התחזוקה של שטיחים העשויים מסיבים סינטטיים היא קלה. כאשר מדובר על שטיחים העשויים מסיבים טבעיים ומיוצרים בעבודת יד, מנקה שטיחים יכול לתת לכם טיפים לתחזוקה נכונה וניקוי כתמים נקודתיים. טיפים אלה הם יעילים במיוחד, היות ולא תקראו בכל פעם למי שהוא מנקה שטיחים, כאשר צץ כתם חדש בשטיח. כל מנקה שטיחים, ימליץ על ניקוי יסודי של השטיח לפחו אחת לשנה באמצעות חברת ניקוי שטיחים מקצועית. היום, אנשים הפכו לפרקטיים יותר, בגלל סדר היום העמוס שיש להם בעבודה ולכן, יותר שטיחים סינטטיים בעיצוב מושלם נראים בבתים ובדירות מגורים.

 

מי שמחזיק שטיחים בעבודת יד שהם מרהיבים ביופיים, כאשר קיבל אותם מתנה בירושה, יודע כי מנקה שטיחים ימליץ על ניקוי מקצועי של שטיח זה, היות וניקוי זה, אף מהווה חידוש לשטיח, כאשר כל גווניו יחזרו אליו. שטיחים מוזנחים, אינם נראים טוב ולא זו בלבד, השטיחים אף צוברים מושבות של חיידקים וקרדית האבק שאינה בריאה לבני האדם. יש הבדל מהותי בין ניקוי חובבני לבין ניקוי מקצועי חברת ניקיון בעלת ניסיון בניקוי שטיחים כבר שנים. גם אם השטיח שלכם נראה מוזנח ואתם סבורים, כי זה הזמן להיפטר ממנו, חכו רגע והרימו טלפון אל מנקה שטיחים מקצועי בחברה וותיקה ובעלת שם ומוניטין ובקשו הצעת מחיר. התוצאות ירשימו אתכם כי השטיח שלכם ייראה כחדש.

 

שיטות ניקוי אשר בהן משתמש מנקה שטיחים מקצועי

ישנן כאמור שיטות שונות שבהן משתמש מנקה שטיחים מקצועי. כמו למשל ניקוי באמצעות  הזרקה ויניקה, כאשר יש לשאוב תחילה היטב את השטיח ואז, במכל של המכונה מחדירים את חומר הניקוי שיתאים לסיבי השטיח. השלב הבא הוא קרצוף, כאשר הפעולה מתבצעת ע"י מנקה שטיחים שמשתמש עם מברשות רכות שלא יפגעו במרקם השטיח. לאחר מכן מגיע השלב של יניקת חומר הניקוי עם המים שהוחדרו בשטיח.  פעולה זו תתבצע כמה פעמים עד שהמים יצאו נקיים לחלוטין. יש לציין כי פעולה דומה נעשית גם בניקוי ספות. השיטה השנייה היא לקחת את השטיח למפעל ניקוי שטיחים ויש לבצע ניקוי זה באמצעות השריית השטיח בחומר מיוחד וקרצוף עדין, יניקת המים וחומר הניקוי וייבוש על משטח מיוחד. לרוב, ניקוי זה של שטיחים מתבצע באמצעות מנקה שטיחים כשר השטיח הוא פרסי, אפגאני, סיני וכדומה. שטיחים אלה שמנקים במפעל, הם לרוב שטיחים יקרים מאוד ולכן ניקוי בשיטה זו הוא המענה הנכון ביותר. גם ניקוי יבש ניתן לבצע בשטיחים שהם דקים מאוד. התקופה שבה יש לבצע ניקוי שטיחים, תלויה באורח החיים בבית. למשל מי שיש לו בעלי חיים, יודע כי ניקוי שטיחים הינה תופעה מאוד מוכרת. שערות, חול וקרדית האבק,מאפיינים שטיחים שיש לנקות הנמצאים בבתים שיש בהם בעלי חיים.

 

ניקוי שטיחים בבית או במפעל?

יש לדעת כי לא כל כתם ניתן להסרה ואת זה תוכלו לדעת מבעל מקצוע כמו מנקה שטיחים. למשל שמן תעשייתי לא יהיה ניתן להסרה, דבק תעשייתי ועוד כתמים שלא ניתן יהיה להסיר. תהליך ניקוי שיתבצע באמצעות מנקה שטיחים יהיה יעיל ומקצועי. יש לדעת כי התהליך של ניקוי השטיחים ישתנה בין סוג השטיחים הקיימים בשוק. למשל שטיחים הארוגים בעבודת יד או כאלה שמיוצרים מסיבים טבעיים, תהליך ניקוי של מנקה שטיחים מומחה, יהיה באופן עדין. גם כתמים שונים, יכולים להגיב באופן שונה. כתם דיו ישן יהיה קשה להסיר משטיחים בעלי סיבים בעיים וקל יותר משטיחים סינטטיים. שטיחים שעשויים מסיבים טבעיים, נוטים לספוג יותר כתמים מאשר שטיחים שהם סינטטיים. יש לציין, כי לכל מנקה שטיחים יש את שיטת הניקוי שלו, כאשר הוא דבר ראשון מאבחן את סוג השטיח.

 

רוב הלקוחות, מעדיפים כי מנקב שיחים מקצועי, יגיע לביתם עם מכונת ניקוי שטיחים משוכללת ועם חומרי הניקוי המתאימים לסוג השטיחים שברשותם. כאשר השטיח מתנקה מול עיניהם. יש להכין היטב את הבית, לפני הגעתו של מנקה שטיחים, למשל לאסוף חוטי חשמל מהרצפות,  לשמור על רהיטי העץ מהמים, באמצעות עטיפת רגלי הרהיטים ועוד. שימו לב, כי בעלי חיים וילדים לא יסתובבו בקרבתו של מנקה שטיחים, על מנת לא להפריע לו בעבודתו. גם בחירה של מנקה שטיחים היא מכריעה ולכן, יש לבחור נכון את חברת ניקוי שטיחים, אשר מחזיקה צוות מיומן, חומרי ניקוי איכותיים ברמה גבוהה וכן כל מנקה שטיחים הוא מיומן ועבר את ההכשרות המתאימות.

 

וותק, אמינות ומיומנות הן מילות המפתח של חברת ניקוי שטיחים

ממש כמו בכל בעלי מקצוע, הוותק, הניסיון וההמלצות וכמובן אמינות ושירות אדיב, אלה הן מילות המפתח למציאת מנקה שטיחים מקצועי. לחברת א.א.אלופי ניקיון, יש את הצוותים הוותיקים והמיומנים ביותר וכן, החברה קיימת כבר 19 שנה. הפריסה של שירות ניקוי שטיחים היא רחבה. לחברה שירותי ניקוי רבים אשר כוללים: ניקוי ספות, ניקוי ווילונות בקיטור, ניקוי מזרונים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי בתים, דירות ומשרדים, תיקון ריפוד בבית הלקוח וכן, ריפוד חדש לסלון בבית הלקוח. לחברה, אחריות מלאה על כל עבודותיה והמלצות חמות מלקוחות מרוצים כבר הרבה שנים.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Buttonלייעוץ ללא עלות לחצו להתקשרות

ייעוץ מקצועי ללא עלות 054-2600099

×